Call of Duty: WWII – NOVINKY – Příští CoD nás opět vezme do druhé světové války

Osobně jsem vždy preferoval raději sérii Call of Duty, například před stařičkou sérií Medal of Honor nebo před sérií Battlefield, ale jakmile se politika studia Activision začala strhávat k válečným konfliktům z budoucnosti, velký počet fanoušků Call of Duty opustilo, včetně mě. Není tak velkým překvapením, že po úspěchu Battlefield 1 se cosi hnulo i u tvůrců Call of Duty a ti se tak rozhodli započít práci na novém titulu z populární série Call of Duty, ve kterém se opět vrátíme na bojiště největšího celosvětového konfliktu, který se kdy na naší planět odehrál. Nové Call of Duty bude nést podtitul WWII, čím samozřejmě potvrzuje, že se bude odehrávat ve druhé světové válce, a vyjít má 3. listopadu. Na co se můžeme těšit?

 

Tak na prvním místě je rozhodně příběhová kampaň. To byla vždy devíza série Call of Duty. Příběh nikdy nepatřil k těm nejlepším, ale propracovanost úrovní a engine činil z Call of Duty to, co si pamatujeme nyní. Hlavní postavou bude vojín Daniels, který je součástí věhlasného pěšího pluku The Big Red One. V jeho kůži se octneme například na vylodění v Normandii nebo v bitvě v Ardenách. Private Daniels ovšem nebude jedinou hratelnou postavou, vývojáři se prořekli, že k dispozici bude i jakási ženská postava, která bude bojovat za francouzský protiokupační odboj.

Své místo zaujme i multiplayer, který bude navíc i kooperační a to především u zombie módu, který se s plnou parádou vrátí a dokonce nabídne i vlastní příběh. Vlastní malou dějovou linku přinese i nový herní mód War, který nás přenese na zásadní bitvy druhé světové války, které budou ve hře k dispozici. Navíc bych se vůbec nedivil, kdyby Activision zaujali moderní politiku založenou na datadiscích a dalšími mapami by nás zásobovali pěkně postupně. Do hry se ovšem nevleze celý světový konflikt, kampaň se bude navíc odehrávat hlavně na západní frontě a to mezi roky 1944 až 1945, ale prý není vyloučeno, že se v jednom z módů vrátíme i do doby před těmito roky.

Nové Call of Duty: WWII bylo tedy skutečně oficiálně potvrzeno a vyjít má 3. listopadu 2017, ještě ale o hře dost uslyšíme, čekáme hlavně na další trailery a prezentaci na konferenci E3, která se koná v létě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *