Call off Duty: WWII – NOVINKY – Válečné zimní radovánky

Nový díl kultovní série Call of Duty se vcelku rychle po svém startu v prodejích stal velkým hitem a obchodně úspěšným titulem. To má podobné s dalšími díly série Call of Duty, neboť to je jedna z nejoblíbenějších herních sérií. Obzvláště oblíbené jsou díly, které se odehrávají v druhé světové válce. Jde hlavně o první dva, potažmo tři díly a epizodu World at War, která se věnuje válce v Tichomoří a konci válečného konfliktu v Evropě. Jako blesk z čistého nebe tak přišel nový titul (o němž se již spekulovalo) a přenáší nás opět na evropský kontinent v polovině 20. století, tedy do chvíle, kdy zdejším děním otřásá největší válka v historii lidstva.

Přesně tento motiv však hráči zbožňují a není divu, že hry, filmy či knihy s touto tematikou sklízí takový úspěch. Pojďme se však věnovat hlavně novému Call of Duty: WWII. Jelikož nadchází vánoční atmosféra, je třeba zahrnout ji i do multiplayerového světa Call of Duty. Studio Sledgehammer Games, které hru vyvíjí, si pro hráče připravilo skutečnou paráda. Akci jménem Winter Siege, tedy něco jako zimní obležení. Celé uživatelské rozhraní, včetně základny jménem Headquarters, se octne pod sněhovou pokrývkou. K tomu přibude několik limitovaných přídavků pro vaši on-line postavu, pochopitelně rovněž tak zimních, jako například puška Gewehr nebo samopal Sten.

Celý event trvá od 8. prosince do 2. ledna a zapojit se do něj mohou všichni, evidentně i hráči, kteří titul teprve očekávají pod stromečkem. Součástí eventu bude i opravdu velká spousta denních výzev ke splnění, ale i dlouhodobějších výzev. V neposlední řadě se objeví oblíbena online mapa Carentan, zasazena do uliček neznámého města. Během zimního eventu bude tak o zábavu postaráno a kdo si hru spustí, jistě neprohloupí, neboť pro fanoušky bude dostupné i double XP hry, tedy mapy, ve kterých půjde nasbírat až dvojitá porce zkušenostních bodů. Připoutejte se, tahle zima bude totiž hodně nabitá!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *