Camp Canyonwood – NOVINKY – Táborákový tycoon s trochou paranormálna!

Stát se táborovým vedoucím ve skutečnosti vyžaduje víc práce a zkušeností, než by asi kdokoliv čekal. Taky k tomu musíte být zodpovědní a spolehlivý nebo tak něco. Naštěstí nic takového neplatí v digitální kempu, který převezmete ve hře Camp Canyonwood. Tady o osudu svých táborníků budete rozhodovat jenom vy, no a možná taky mimozemšťani.

  • Datum vydání: 4. srpna 2022
  • Vývojář: Deli Interactive LLC
  • Platformy: Microsoft Windows, macOS

Každé léto se zrovna do vašeho tábora hrne zástup nadšených prcků, připravených naučit se všechno o přežití mimo dosah ledničky. Ve hře je tak chytání ryb, střílení z luku a zavírání světlušek do zavařovaček. Taková letní pohodička pod hvězdami, kolem táboráků s klacíky na marshmallow. Minimálně do doby, než si k táboráku přisednou zelení mužíčci.

Všechno ale samozřejmě neděláte jenom z dobroty srdce a proto, že by vás nějak zvlášť těšilo vzdělávání mládeže. Snažíte se udržet svoje táborníky co nejspokojenější hlavně kvůli výdělku. Čím spokojenější děti, tím štědřejší rodiče. A čím víc peněz, tím lepší tábor pro příští sezónu. Asi tak chápete základní princip hry. Všichni musí být spokojení, aby byli všichni spokojení.

Camp Canyonwood je vlastně taková tycoon hry s něčím navrch. Pomalu budujete vlastní tábor, vylepšujete ubytování a přidáváte aktivity. K tomu zkrášlujete okolí a snažíte se zabezpečit tábor před hady a medvědy. A aby to nepůsobilo tak nudně, vývojáři přihodili navrch UFO, duchy a další paranormální NPC.

Asi nejsem jediná, koho nejdřív zaujalo grafické zpracování hry, které se trochu podobá Don’t Starve, a až potom jsem začala řešit, o čem Camp Canyonwood vlastně je a jak se hraje. Hra se pomalu chystá do Early Accessu na Steamu a pobude si v téhle verzi asi rok, než vývojáři doladí všechny detaily. Podle mě jde o zajímavý přírůstek do tycoon kategorie, který se snaží působit úplně jiným dojmem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *