Can’t Drive This – NOVINKY – Další šílenost pro dva!

Can’t Drive This je novinka od Pixel Maniacs a přichází s dalším skvělým konceptem ovládání hry pro dva. Takže pokud jste si mysleli, že po Keep Talking nad Nobody Explodes nepřijde dlouho nic nového, jste na omylu.
Šílenost Can’t Drive This také vstupuje do zcela jiných vod, oproti logickému zneškodňování bomby s kamarádem. Na scénu přichází auta a rozhodně se nejedná o žádné obyčejné závodění pro dva.
Jeden hráč řídí příslušné vozidlo, kterých je obrovské množství, zatímco druhý hráč staví trať. Zní to jako šilenost? Očividně to ale funguje skvěle. Hlavní háček je v tom, ze řidič nesmí klesnou pod danou rychlost, jinak jeho vozidlo exploduje. Druhý hráč tak musí stavět trať hodně, hodně rychle. Hra mu překládá různé kousky tratě, které musí skládat tak nějak, aby na něho řidič nekřičel a zvládl udržovat minimální rychlost. Vše skončí snadno tak, že se autobus řítí mezi demoličními koulemi a jeho řidič se psychicky připravuje na další část tratě, jejiž překvapení ani zatím radši nechce znát.
A takto můžete vesele jezdit a stavět od nevidím do nevidím. Samotná barevnost hry jen podporuje její originalitu a tak si rozhodně dávejte bacha, ať si něco ze hry nepřevezmete do reálného kontrolování vozidla.image
Postupem času budete samozřejmě moci používat čím dál více vozidel, vylepšovat je a dosahovat tak čím dál lepších výsledků. Ke hraní vám stačí pouze jeden počítač, klavesnice, myš a dobrý kamarád, který je s vámi ochotný propotit večer. A kdyby se nikdo nenašel, tak prostě hrajte online!
I přesto, že se zatím jedná o titul s předběžným přístupem, tak Can’t Drive This má skvěle nakročeno na další úspěšnou hru pro dva, která je potencionálním zdrojem hodin zábavy a podporovatelem kamarádských vztahů. Samozřejmě pokud nebudete tu trať stavět jako ŘSD české dálnice. My se na hru určitě podíváme zblízka a recenzi můžete očekávat brzy na našem webu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.