Catapult King – MOBILNÍ HRY – Zachraňte princeznu!

Hledáte oddechovou hru pro občasné zkrácení čekání na autobus, nebo u lékaře? Líbí se Vám vtipně pojaté hry se skvělou 3D grafikou? Pak by Vám rozhodně neměla v telefonu chybět hra Catapult King, na kterou se podíváme dneska!

V této velmi povedené hře se dostanete do role chrabrého rytíře zachraňujícího princeznu, která má, jak už to docela často bývá, problém s drakem. Tento ji však nechrání sám. Na pomoc si přivedl stráže, kteří mají krasotinku na starosti. Vaším úkolem bude zbavit se všech otravných rytířů a zachránit spanilou princeznu.

Jedinou Vaší zbraní je katapult, s jehož pomocí se snažíte sestřelit stráže ze strážných věží. Nejprve si vystačíte s obyčejnými kameny. Když ale Vaši nepřátelé začnou na věže používat místo dřeva kámen, musíte i Vy trochu přitvrdit.

Kromě skvělé střelecké mušky Vám může k výhře pomoci i trocha kouzel. Zláká Vás možnost přivolat na své nepřátelé tornádo, nebo roj meteoritů?

Catapult King

Za každou splněnou úroveň budete oceněni královskou korunou. Zdali ale bude bronzová, stříbrná, nebo zlatá už ale záleží jen na Vás a počtu bodů. Stejně jako kolika barevnými drahokamy bude osázená. Ty máte možnost získat pomocí třech speciálních úkolů. Může to být třeba sestřelení nepřátel přímo, počet zničených kamenů věží, nebo zda se Vám podaří mezi krabicemi najít ukrytou minci. Kolik zlatých, plně osázených korun se Vám podaří nasbírat?

Hra byla vydána v roce 2013 a od té doby se stala velmi oblíbenou! Na Google Play si ji stáhlo více než 10 milionů hráčů. Přes 150 tisíc hráčů jí ohodnotilo. Celkem si vysloužila 4,2 hvězdičky z celkových pěti. Nejvíce si hráči stěžují na množství reklam. Popravdě ale není čemu se divit, hra je na Google Play ke stažení zadarmo. Na App Store ji pořídíte za 0,99 dolaru. Také zde má hra vysoké hodnocení, 4,5 hvězdičky z celkových pěti.

Přidáte se na stranu dobra a pomůžete chrabrému rytíři zachránit spanilou princeznu?

Ke stažení na App Store a Google Play.

+ skvělá 3D grafika
+ velmi chytlavé
+ pro Android ke stažení zdarma
+ velké množství úrovní

– hodně reklam
– některé zapeklité úrovně

8/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *