CD Projekt – Sony nákup nechystá!

CD Projekt nedávno zveřejnil výsledky svého hospodaření za minulý fiskální rok a vyjádřil se k několika zajímavým tématům, včetně prodejů her a možných partnerství s jinými společnostmi. Jedním z důležitých bodů je potvrzení, které je pro hráče velmi atraktivní. Na letošním Summer Game Festu, konkrétně na uzavřené akci Play Days, bude k dispozici hratelná verze dlouho očekávaného rozšíření Phantom Liberty pro hru Cyberpunk 2077.

odkaz na twitter

Existuje také spekulace o zájmu společnosti Sony o CD Projekt. Insiderka s přezdívkou Liz, která se věnuje zejména záležitostem kolem hry Destiny 2, zveřejnila na svém Discordu informaci, že „Playstation kupuje CD Projekt Red“ a že je ve vývoji hra Days Gone 2. Tato neověřená zpráva získala pozornost díky Lizině důvěryhodnosti v minulosti. Nicméně CD Projekt tvrdí, že nevede žádné rozhovory o akvizici a plánuje zůstat nezávislý.

Liz se omluvila za nedostatek ověření informace a uvedla, že to není věc, kterou vymyslela, ale také se nestarala o její ověření. Zprávu lze tedy považovat za uzavřenou. Je zřejmé, že vývoj Phantom Liberty se blíží ke svému konci. CD Projekt ve své prezentaci uvedl, že na rozšíření pro hru Cyberpunk 2077 stále pracuje nejvíce zaměstnanců a jako druhá nejvytíženější hra je označená Polaris, pokračování Zaklínače.

Pokud se hratelná verze Phantom Liberty objeví na akci Play Days, kterou pořádá tým kolem moderátora Geoffa Keighleyho a která je určena pro novináře a influencery, naznačovalo by to blízké vydání rozšíření. Je však otázkou, zda se naplní spekulace z poloviny května, které naznačovaly možnost vydání již v červnu. Na tyto otázky však dostaneme odpovědi až za několik dní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *