Čerstvý trailer láká na Lovecroftovo The Sinking City – NOVINKY

Jak jsem zmiňoval v jednom z minulých článků, hororové tituly, které jsme očekávali, již v drtivé většině vyšly a jsou k hraní. Ne však v případě mysteriózního The Sinking City, které se v minulosti objevilo také jako pokračování série Call of Cthulhu. The Sinking City vypadá opravdu hodně dobře, postavy jsou vykresleny do zajímavých detailů a rovněž vědecko-fantastické pojetí světa a vnímání lidí. Divák, respektive hráč, bude často balancovat na hranici halucinace, zvukového i zrakového vjemu, a skutečnosti. Jednoduše přesně tak, jak to zobrazuje nejnovější trailer na The Sinking City.

Pokud tento titul neznáte, jedná se o novou chystanou akční adventuru. Ve hře je hodně zbraní a všemožné akce, v jádře je to ale klasická adventura. Zhostíte se role detektiva, jakéhosi šerifa či soukromého očka, který žije ve městě, které zachvacuje ničivá povodeň. Vy ale máte tušení, že za tím jsou jakési nadpřirozené síly, protože se ve městě začnou dít divné věci. Pravděpodobně je možné, že půjde o jakýsi kult, který si zahrává s okultismem, demonologií a satanismem. Právě proto ta Lovecroftovská zápletka. Nový trailer nám představuje naší hlavní postavu, která hledí do zrcadla, přepadají ji ovšem hrůzostrašné myšlenky a zrakové halucinace. Nakonec se ale ani nedozvídáme, zdali se opravdu jedná o halucinace.

Dlouho očekávaný titul The Sinking City vychází 21. března 2019 a to na PlayStation 4, Xbox One a také na počítače. Těšit se můžete na těžkou atmosféru potápějícího se města, záhad, mystérií, okultismu a také detektivní práce. Dílo vychází z děl spisovatele H. P. Lovecrofta, který se zajímal o tajemná umění a vytvářel bytosti z jiných dimenzí a jiných světů, jako například prastarou démonickou bytost Cthulhu, jejich fenomén se promítá i do hry The Sinking City. Rozhodně se máme na co těšit, protože i grafická stránka hry vypadá výborně; bohužel si budeme muset ještě počkat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *