Chinatown Detective Agency – NOVINKY – Cyberpunková detektivka ze Singapuru!

Chinatown Detective Agency je point and click cyber noir adventura zasazená do futuristického Singapuru. Asi největším tahákem téhle detektivky je grafické zpracování. Na první pohled tak nějak víte, co čekat, světové vlády se hroutí jedna pod druhé, ekonomika je na tom hůř každým dnem a spravedlnosti za malé a velké zločiny se nedostane každému.

  • Plánovaný datum vydání: začátek roku 2021
  • Vývojář: General Interactive Co.
  • Platformy: Microsoft Windows, Mac Os, Nintendo Switch

Je rok 2032 a Singapore je jeden z posledních států, který nad svými občany úplně neztratil kontrolu, i když k tomu má blízko. Hlavní protagonistka Amira Darma proto odchází ze svého místa u zkorumpované policie a začíná řešit zločiny na vlastní triko.

Hra nechává hráče rozhodovat o tom, co vlastně chtějí dělat a jaké zločiny si přejí řešit, dokonce by měla ve hře být možnost přidat se k nelegální organizaci, a tak trochu jim pomoct. Jediné, na co si musí hráč dávat pozor jsou peníze a čas. Protože podle všeho i soukromí detektiv potřebuje peníze na kafe a prášky na spaní.

Právě čas se zdá být tou nejcennější komoditou i v budoucnosti. Hra má mnohem hlubší příběh než jenom náhodné řešení zločinů a díky své nové práci procestujete většinu států. Když ale zrovna nejste doma v Singupuru, někdo se pořád musí starat o kancelář, číst poštu, zalévat kytky, krmit rybičky… Můžete si proto najmout další lidi, kteří vám budou pomáhat nejen s řešením zločinů.

Chinatown Detective Agency zve hráče na výlet do budoucnosti, ve které se na nějaký čas rádi zdržíte. Vývojáři založili minulý rok kampaň na Kicksterteru a protože dopadla víc než úspěšně, měli bychom se začátkem dalšího roku dočkat plné hry. Na Kickstarteru je dostupné také bezplatné demo hry, pokud vás hra zaujala, není lepší způsob, jak zjistit, jestli vás bude bavit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.