Chystané NHL 19 nabízí open betu pro hráče – NOVINKY

NHL 19 je další z pořadí sportovních sérií, které EA Sports každým rokem přináší. Loňský ročník přidal nový tým v zámořské hokejové lize NHL, a sice Las Vegas Golden Knigths a také arkádový mód Threes. Příští ročník ani jednu z takto velkých novinek nepřinese a bude se specializovat především na vylepšení herního zážitku. To sice neznamená, že by nový ročník hokejového simulátoru přinesl nový engine Frostbite, na který tolik fanoušků čeká už od dílu NHL 18. Ano, NHL 19 bude stále na starém Ignite enginu, jak ale vývojáři slibují, přinese plno zajímavých novinek přímo ve hře. A vývojáři chtějí toto tvrzení podložit i tím, že pro hráče spouští otevřenou betu, která by je měla o kvalitě novinek přesvědčit.

Otevřená beta již začala a potrvá do 2. srpna. Slibuje nevšední zážitek z nového přepracovaného bruslení, také hru na rybníce 1 versus 1 versus 1 a mnoho dalšího. Stáhnout si ji můžete na obě platformy, na které je hra dostupná, a to sice na PlayStation 4 a Xbox One. Dejte si však pozor, aby vás hra nezklamala. Jak již zaznělo, stále ještě ročník NHL 19 nepřešel na nový engine Frostbite, na kterém běží i dva sousední sportovní simulátory: FIFA (od ročníku FIFA 18) a Madden (také od ročníku Madden 18). Bohužel, EA Sports se tomuto enginu stále brání, neboť se NHL zjevně neprodává tolik, jak by si vývojáři přáli.

Z bety již uniklo několik videí a na první pohled je vidět, že hra se ve finální koncovce, tedy přímo v zápase, podstatně změnila. Hráči si trošku lépe nabíhají, také bruslení a osobní souboje jsou jiné, avšak vše ostatní zůstává při starém. Líbí se nám i nový komentář, který je více emotivní a přeskakování hlasu hlavního komentátora je vážně super. Sice těch změn není tolik, jako třeba ve FIFě, ale i tak se na nové NHL už nyní těšíme, rozhodně nás hra bude zase mnoho času bavit. Těšíte se také?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *