Cities Skylines Campus – NOVINKY – Postavte si školu v novém DLC do Cities Skylines

Cities Skylines je zřejmě tou nejlepší a nejpropracovanější budouvatelskou městskou strategií, která je na trhu k sehnání. Již v základu měla hra svým fanouškům co nabídnout, dále ji ale rozšířily datadisky. Přibylo vylepšení dopravy, noční zábava, zima a sníh, ekologická podpora města a energie, podpora průmyslu, a nově dokonce i podpora vzdělání. V novém DLC jménem Campus se totiž do vašeho města přistěhuje mnoho studentů, kteří budou chtít studovat na vašich školách. DLC vypadá hodně dobře a je zároveň zárukou toho, že vývojáři na hře ještě stále pracují.

V novém DLC k Cities Skylines jménem Campus jsou v hlavní roli školy a vzdělání. Budete moci stavět školy, univerzity a také celé čtvrtě pro školáky. Školáci se také stanou jakousi hlavní hybnou silou vašeho města, čím víc školáků totiž budete mít, tím větší prestiž bude vaše město mít. Školní budovy jsou rozděleny na obchodní (ekonomické) a umělecké. Nejde však jen o školy, ale i sport spojený s těmito školami, jak můžeme vidět v traileru. Ke školám totiž v Americe neodlučitelně patří i školní sportovní mužstva, a to ať už jde o plavecká mužstva, fotbalové týmy či atletické oddíly.

DLC Cities Skylines Campus je již venku a dostupný je na Steamu za 12,99 eur (335 korun). Pokud chcete k datadisku koupit i další DLC včetně plné hry, vyjde vás balíček na 19,98 eur (515 korun). Samozřejmě, že k hraní Cities Skylines Campus potřebujete i samotnou plnou hru Cities Skylines, na což odkazuje i stránka hry v obchodě Steam. Vydání hry doprovází trailer, kde jsou vidět všechny novinky, které balíček datadisku přináší. Podle dřívějších slov vývojářů tým pracuje i na dalších datadiscích, o těch však zatím nic nevíme a na nával informací si budeme muset ještě počkat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *