Členství v PlayStation Plus klubu přinese uživatelům mnoho nových výhod – TÉMA

Pokud vlastníte konzoli od PlayStationu, hlavně pak PlayStation 4, vylepšený PlayStation 4 Pro nebo případně starší PlayStation 3, jistě jste už přišli do křížku s něčím, co si říká PlayStation Plus. Jde o placený premium účet na konzoli PlayStation. Toto členství, které stojí 1 560 korun na 12 měsíců (v období Vánoc a Nového roku však bývají i na toto předplatné uplatněny větší či menší slevy), vám zaručuje především větší slevy na klidně i již zlevněné hry na PlayStation Storu, také dvě hry každý měsíc zdarma (záleží, o jaké hry jde, v minulosti takhle šlo například o hry Beyond Two Souls, také Rocket League nebo Mafia III) a pak hlavně také o možnost hrát režim více hráčů ve většině her. Představenstvo Sony pro PlayStation se však rozhodlo, že nabídnou předplatitelům PlayStation Plus ještě větší výhody.

Přesně dnes, tedy v pátek 12. 10., Sony spustilo tolik očekávaný program PlayStation Plus Odměny. A jelikož je PlayStation Plus zařízeno i pro náš trh, odměn se tedy dočkáme i na našem trhu. A je jich hned několik, mají však společný cíl, a tudíž pomoci uživatelům při nakupování u některých tuzemských prodejců a služeb. Hráči a předplatitelé PlayStation Plus tak mohou uplatnit slevy v obchodech Mall.cz, Mironet nebo také CZC. Krom toho lze s členstvím PlayStation Plus uplatnit i slevu na pracovní či herní křeslo DXRacer. A pro jedlíky jsou připraveny slevy na službu Dáme jídlo.

Lze počítat s tím, že počet partnerů a služeb, které dovolují hráčům uplatnit své slevy, bude více a více a zatím jde pouze o první vlnu. Na webu PlayStation Plus se můžete podívat, na co lze jednotlivé slevy u jednotlivých partnerů uplatnit a hlavně jak. Nelze počítat s tím, že by nadchly každého, ale je jich poměrně dost a vybrat by si měl každý uživatel. My už se nemůžeme dočkat, co bude následovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *