Co dobrého chystá rok 2019? – TÉMA

Nový rok se rychle blíží a jak jinak se na něj připravit než shrnutím všeho, co si v roce 2019 budeme moci zahrát. A zatím to vypadá tak, že nás čeká rok plný nezapomenutelných titulů. Alespoň dle mého názoru. Na jaké hry se nejvíc těšíte vy?

Far Cry: New Dawn

Odpálené atomovky, spálená země, nový řád a krvavá řežba. Přesně to čekám od nového Far Cry. Nejde sice o úplně nový díl, protože se vrátíme do Montany, která se změnila jen díky dopadu bomb, ale 15. února dostaneme nový důvod, proč projít známou mapu.

Anthem

22. února se studio Bioware pokusí znovu dobýt své místo v srdcích hráčů. O Anthemu se sice pořád mluví, ale není to ani tak kvůli samotné hře. Všichni se obávají mikrotransakcí a multiplayeru, který nikdo neocení. Samotná hra nevypadá špatně, ale na opravdové hodnocení si musíme ještě 2 měsíce počkat.

Wolfenstein: Youngblood

BJ si užil své, přežil tvrdou změnu režimu, utržil několik set ran, nějakým zázrakem se mu podařilo zplodit dvě dcery a vychovat je. Nejspíš proto se rozhodl, že je načase pověsit upilovanou brokovnici na hřebík a předat řemeslo svým dcerám. Je načase zjistit, jestli Wolfenstein může fungovat i bez Blazka.

DOOM: Eternal

V roce 2019 se dočkáme nové DOOM hry. K tomu není co dodat, prostě se připravte na cestu do pekla!

Close to the Sun

First-person horor, který vypadá jako Bioshok a má Nikola Teslu? Přesně takhle se dá popsat hra z alternativního světa, kde Teslovi vynálezy změnily svět. Příběh vypadá víc než zajímavě a jestli půjde o pořádnou hru nebo walking simulator se dozvíme v březnu.

The Sinking City

Lovecraftovská detektivka The Sinking City se zatím ve všech trailerech prezentuje jako hra, kterou si prostě chci zahrát. Temný a poutavý příběh, chybějící uživatelské rozhraní a úžasná atmosféra. Jestli všechno bude vypadat tak pěkně jako na papíře, zaboduje hra nejen u mě.

METRO: Exodus

Metro se posune dál od svojí knižní předlohy a hráči si konečně budou moci prohlédnout zničenou Moskvu tak, jako ještě nikdy předtím. Žádné skripty nás tentokrát nebudou omezovat! A jde vidět, že i když tady mluvíme o úplně nové hře, která se na celou sérii dívá z jiného úhlu, pořád jde o METRO.

Warcraft III: Reforged

Na samotný konec roku 2019 se dočkáme remasterované verze jedné z nejlepších strategií vůbec. Nové grafické zpracování zahrnuje i všechny rozšíření a za příjemnou cenu si oživíme staré vzpomínky. Strategie nejsou mrtvé a vývojáři to moc dobře ví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *