Co si zahrát o prázdninách? – TÉMA

Necelý týden nám zbývá do nástupu nového měsíce července. Pro někoho to znamená mnoho práce v úmorných vedrech, někteří se těší na vysněnou dovolenou u moře, ale většině našich čtenářů nastanou dva nejoblíbenější měsíce v roce – letní prázdniny, neboli hromada volného času, který se samozřejmě dá využít jakkoliv. My se zaměřujeme na jeho využití v podobě dohánění „restů“ za uplynulý rok, čili si zahrát ty nejzajímavější herní tituly, na které prostě nebyl čas.

Tuto příležitost vycítila samozřejmě i nejúspěšnější herní platforma Steam. Již tradičně se dočkáváme obrovského množství letních slev, kdy největší utrpení zažívají naše peněženky. Níže se podíváme na ty největší slevy, které by rozhodně neměli nikoho z nás minout.

A proč nezačít rovnou skvělým titulem, který je zcela zdarma? Ano, kooperativní FPS, kterou můžete hrát s přáteli a spolupracovat při vykrádání bank, můžete hrát „for free“ ještě téměř týden a není řeč o ničem jiném, než o Payday 2! Pokud se hru rozhodnete zakoupit, tak si se slevou připravte směšných pět euro. 960x540_hgAuJe

Jste příznivci legendárního antiutopického RPG nářezu? Co takhle balíček všech třech BioShocků se slevou -85%? Tyto tři tituly vás tak dohromady vyjdou na pouhých 10,51 euro (285 Kč). Což je taktéž směšná cena, když vezmeme v úvahu, že BioShock Infinite stál při vydání v roce 2013 přes 1000 Kč.BioShock-Infinite-Screenshot-2-Best-PC-Games-2013-SuperComTech

Zajímají vás spíše strategie? Rozhodně by vás neměl minout kompletní Sid Meier´s Civilization V se slevou -92%, ze 134 euro na 11 euro. Standard-Earth-map

Pokud bojujete rádi proti zombie, Steam pro vás připravil titul 7 Days to Die za devět euro nebo Left 4 Dead 2 za necelé čtyři eura a další hromadu her, ve kterých můžeme likvidovat zombie celé prázdniny.

Slevám se nevyhnuly ani novější tituly jako Fallout 4 (50% sleva), GTA V (40% sleva), The Witcher 3 s expansion passem  (50% sleva), Dark Souls 3 (25% sleva) a mnoho dalších.

Jak můžeme vidět, rozhodně je z čeho vybírat. Ve slevě je dohromady 12 822 herních titulů. Vystaráno tak máme na několik let dopředu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *