Conan Chop Chop – NOVINKY – Už to není jenom vtip!

Hra Conan Chop Chop byla původně oznámena jenom jako aprílový žertík, ale hráče natolik zaujala, že se Funcom rozhodl hru vydat. Barevná rouge-like adventura pro 1-4 hráče v co-opu vyjde v prvním čtvrtletí příštího roku. A to na všechny konzole, které máme současně k dispozici.

  • Plánované datum vydání: Q1 2020
  • Vývojář: Mighty Kingdom
  • Platformy: Microsoft Windows, Xbox One, PlayStation 4, Nintedno Switch

Conan Chop Chop se odehrává ve světě Hyboria, kde se černokněžník Thoth-Amon snaží přivést zpět mezi živé ještě horší zlo než je on sám – Xaltotuna. Cílem hráče/hráčů je zastavit Thoth-Amona ještě předtím, než se mu to povede a zničí tím celý svět. Hráči si mohou vybrat mezi několika charaktery a když zrovna nezachraňují svět můžou prozkoumávat mapu a plnit další úkoly.

Jednoduché grafické zpracování ukazuje, že se hra nebere moc vážně. Mezi lootem najdete třeba koště, které se dá použít jako zbraň a jeden z minibossů bude obrovská gorila s pláštěm. Smích hráče přejde ve chvíli, kdy zemřou. Smrt tady znamená konečnou. Aby hra hráče aspoň trochu navnadila na další průchod, odemkne jim za každou smrt jedinečnou zbraň.

Conan Chop Chop vypadá jako zábavná hra pro čtyři hráče. Zatím je ve hře jenom lokální co-op, ale vývojáři už slíbili, že pracují na online multiplayeru. I to je jeden z důvodů, proč hra vyjde až začátkem příštího roku, původně měla totiž už v září.

Vývojáři si očividně dávají na hře hodně záležet a dávají si pozor na to, aby byla nejen hratelná, ale i vtipná. Ať už jste fanouškem her s barbary a useknutými končetinami, které létají všude kolem nebo prostě jenom máte partu kamarádů, se kterými se dá hrát po večerech hrát, tuhle hru si možná budete chtít nechat v hledáčku. Zatím neznáme hardwarové požadavky ani cenu, ale snad se brzy dozvíme další novinky o hře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *