Cooler Master – HARDWARE – Nová série počítačových skříní

Společnost Cooler Master uvádí na trh novou sérii počítačových skříní. Cooler Master zásobují herní trh PC skříněmi pravidelně a na kontě jich mají desítky a tak jsou tak trochu zárukou kvality. A proto nás zaujali právě nové modely z označením NR400 a NR600. 

Nové modely jsou sice ještě horkou novinkou, ale i tak toho víme již dost na to, abychom mohli kontaktovat, že se nejedná o nic špatného. Pokud se podíváte níže, tak ihned pochopíce, co nás na nových skříních tak zaujalo. Díky jedinečnému minimalistickému designu se stávají spíše designovým kouskem na váš stůl než lapačem prachu u nohou. 

I přesto, že se jedná o minimalistický kousek, tak umožní vyniknout i vnitřnímu hardware vašeho stroje. Boční panel je totiž vyroben z tvrzeného skla a žádné šrouby tam nehledejte. Vše je pečlivě schované a boční strana je kompletně čistá bez jakýchkoliv rušivých elementů. To, jak si uděláte kabeláž uvnitř je jenom na vás. Nebyl by to Cooler Master, kdyby se nepostarali o dokonalé chlazení. Za nenápadné mřížkování můžete skrýt až šest podsvícených ventilátorů (NR600). 

Samozřejmostí jsou i nenápadné sloty umístěné v horní části skříně. Jedná se o dva USB 3 sloty a  4pólový jack zajišťující jak zvukový vstup, tak i výstup. 

Jednotlivé modely se liší různou podporou formátů základních desek. NR400 je určena pro mATX a NR600 pro ATX. Obě skříně poskytují dostatek prostoru pro přehledný cabel management a tomu napomáhají i gumové průchodky. Dalším rozdílem je i podpora grafických karet. NR400 zvládne až 345mm a NR600 410mm. 

Na závěr se pojďme podívat na cenu. U verze NR400 je předpokládaná cena 59,99€ (1 547 Kč) a u modelu NR600 se jedná o 69,99€. (1 804 Kč) Nové skříně by měly být dostupné na konci dubna 2019 a pokud si potrpíte na design a minimalistický vzhled, tak již víte, na co se zaměřit. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *