Corsair M65 PRO RGB

Corsair M65 PRO RGB

Značka Corsair patří mezi přední výrobce počítačového příslušenství a periferie. Nyní se tento výrobce rozhodl představit novou herní myš Corsair M65 PRO RGB, jak zní celé její modelové označení, která disponuje RGB podsvícením, což patří mezi nejvyhledávanější aspekty na počítačovém hardware.

Corsair M65 PRO RGB je tedy myš určená pro hraní her na počítači, která má senzor s dosud nejvyšší hodnotou dpi, alespoň co se týče nabídky této firmy. V podstatě se jedná o optický senzor, který lze nechat kalibrovat na různé povrchy, u čehož jsme zvyklí například i u myší od konkurenční značky Logitech. Pravděpodobně Corsair M65 PRO RGB používá senzor s 12.000 dpi, který je také osazen u některých předních modelů konkurence. Vzhled myši napovídá, že i zde výrobce staví na tradičním základu, tedy na původním modelu s označením Corsair M65. Dá se tedy s jistotou říct, že aktuální uživatel předchozího modelu by neměl mít se zvykáním na tuto myš díky stejným tvarům a samotné konstrukci myši nějaké problémy. Dle společnosti Corsair je M65 vhodná především pro hry typu FPS. Dlouhou životnost myši má zaručit její hliníková základna a odolné plasty, ze kterých se skládá samotný plášť myši. Myš také disponuje bočním tlačítkem (Sniper button), které má červenou barvu a má na starosti snížení rozlišení pro preciznější zaměření. Počítačové myši mají být pro uživatele co nejlehčí a i zde na to výrobce dbá díky třem kusům 4,5 gramových závažíček. Hlavní tlačítka myši mají kvalitní spínače značky Omron s výdrží 20 milionů stisků a celkově tu máme osm tlačítek, jež můžeme naprogramovat snad dle libosti a svého uvážení.

Cena této herní myši zatím pro český trh nebyla uveřejněna. V USA se cena pohybuje kolem šedesáti dolarů bez DPH a datum uvedení na český trh je zatím tajemstvím. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *