Counter-Strike 2 – Hra konečně dorazila! Nová epocha začala!

Ve středu 27.9. překvapili vývojáři z Valve hráče vydáním hry Counter-Strike 2 bez jakéhokoli předchozího oznámení. Hra byla předtím několik měsíců k dispozici v technickém testu, kde probíhaly pravidelné změny a úpravy, a nedávně se začalo připouštět, že oficiální vydání je blízko. Hru může hrát každý bezplatně, ale je také možnost si aktivovat primární status za jednorázovou platbu 14 eur, který zaručuje například účast v zápasech s dalšími platícími hráči nebo různé odměny.

Distribuce hry je podobná jako pro vybrané hráče v technickém testu, ale s jednou důležitou změnou. Novou hru nelze stáhnout, nainstalovat ani hrát samostatně. Je to způsobeno tím, že původní hra Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) byla přejmenována na Counter-Strike 2. I přestože datum vydání zůstává uvedeno jako 21. srpna 2012 a uživatelské hodnocení zůstalo zachováno, je jasné, že CS:GO již není dostupný. Situace je matoucí, protože zdánlivě ohodnocených 7,5 milionu hráčů na stránce patří k Counter-Strike 2, nikoli k původnímu CS:GO.

Nový Counter-Strike 2 nabízí lepší grafiku a vylepšené nástroje pro komunitní tvůrce, a Valve slibuje realistické vykreslování s fyzikálními základy a prémiové online funkce. Kromě klasické týmové hry přináší také aktualizovaný režim Premier a nové hodnocení CS, globální a regionální žebříčky, vylepšené mapy, dynamické bomby a vylepšené vizuální efekty a zvuky. Hráči jsou také potěšeni tím, že všechny předměty z původního CS:GO jsou také součástí Counter-Strike 2.

Pro zahrání hry Counter-Strike 2 je třeba mít minimální systémové požadavky, jako jsou Windows 10, procesor Intel Core i5 750, 8 GB operační paměti, grafická karta s 1 GB VRAM a dostatek volného místa na disku. Celkově se jedná o novou éru populární hry, která přináší mnoho vylepšení a nových funkcí pro hráče.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *