Cow Evolution – MOBILNÍ HRY

Co by měl mít v sobě správný smartphone? Facebook, Whatsapp, nebo Snapchat? Jasně, ale přeci jen to není všechno, něco nám tu chybí. Ano, správně, nějaká oddechová hra, která nám skvěle zkrátí nudné čekání u doktora, nebo zdlouhavou cestu autobusem. A jaké hry by Vám neměli v telefonu chybět?

Dneska se podíváme na hru Cow Evolution. Pokud hledáte jak se zabavit, jak ztratit hodiny a hodiny pouhopouhým klikáním, jste na správném místě. Tahle hra opravdu nepatří mezi nejnáročnější hry, u kterých byste se zapotili kvůli logice, nebo nepřekonatelným levelům.

Cílem hry je vyšlechtit co nejvyšší vývojový stupeň krav. Ze začátku máte jen pár maličkých a téměř i roztomilých kraviček. Pokud máte dva kusy od jednoho druhu, můžete se směle pustit do šlechtění. To totiž spočívá pouze v tom, že přesunete jednu krávu na druhou a tadá – máte nový druh.

Cow Evolution

Postupem času získáváte nejroztodivnější druhy krav, které se liší počtem očí, končetin, nebo například velikostí. Čím vývojově dokonalejší krávy totiž máte, tím jsou větší a potřebují stále více a více prostoru. Abyste se nenudili, přidali vývojáři z Brazílie i speciální kravičky z Marsu, které můžete šlechtit stejně jako ty pozemské.

Aliens

Hra ke dnešnímu dni má více než 5 milionů stažení od hráčů po celém světě. Dosahuje také skvělých hodnocení. Na Google Marketu ji ohodnotil téměř půl milionu lidí a dostala skvělé hodnocení 4,5 z celkových pěti hvězdiček.

Ovšem krávy nejsou jediní tvorové, které si můžete vyšlechtit až do obřích rozměrů. Postupem času přidali vývojáři také aplikace s dalšími zvířaty. Vy tak můžete sledovat evoluci například žiraf, ptakopysků, nebo koz. Tohoto konceptu se zanedlouho ujali i další vývojáři, kteří tak stvořili například lidskou evoluci, evoluci mimozemšťanů, nebo pandí evoluci. Stále ale zůstává fakt, že hry vytvořené původními vývojáři, tedy Tapps Games zůstávají nejkvalitnější, nejstahovanější a nejoblíbenější.

Pokud tedy máte před sebou zkoušky, práci, nebo jiné důležité věci a chcete za každou cenu prokrastinovat, pravděpodobně nenajdete lepší hru, než je právě tato!

Najdete na Google Play, nebo na App Store.

+ zajímavý a zábavný koncept hry
+ zvědavost vás táhne dál
+ ukrátí dlouhou chvíli

– stereotypní
– v pozdějších fázích hry je velká časová náročnost
– velmi návykové

7/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.