Crash Bandicoot: On the Run! – MOBILNÍ HRY – Crash je zpátky!

Crash Bandicoot je díky remastarované trilogii znovu populární a rozšířenou značkou mezi hráči, nehledě na věk. Takže asi bylo jenom otázkou času, než se nějaká verze hry dostane na mobilní zařízení. A vyhrál endeless runner Crash Bandicoot: On the Run.

  • Datum vydání: 2021
  • Vývojář: King.com
  • Platformy: Android, iOS

Jde o free to play titul, takže stačí připojení k wifi a hra je vaše. Což je ideální na léto, stačí se kdekoliv připojit a zahrát si Crashe na cestách.

Crash byl vždycky plný běhání, skákání a sbírání wumpafruitů a to všechno zůstává i v mobilní verzi, jenom se mění žánr. Nová mobilní hra je totiž endless runner. Na procedurálně generovaných mapách tak hráči běhají, dokud jim doslovu u obrazovek nedojdou síly.

Doktor Neo Cortex je zpátky s novým ďábelským a podle něho geniálním plánem. Potřebuje ukrást dost silových krystalů s jejichž pomocí by se mohl dostat do nových dimenzí a nakonec ovládnout celé multiverzum. A stejně jako v každé jiné Crash hře ho někdo musí zastavit a ten někdo je samozřejmě hráč.

Crash a Coco mají vlastní základnu kde vyvíjení vlastní zbraně a další věci, které by mohly použít v boji proti Cortexovi a jeho poskokům. Suroviny na tvorbu zbraní získávají při probíhání map. A tak se hráč dostává do takové spirály, najde suroviny, udělá zbran, porazí bose a jde zase běhat, aby získal nové suroviny. Jednoduché, ale překvapivě dobře to funguje.

Ve finále je vám totiž jedno proč běžíte a kam. Hlavní je vyhýbat se překážkám, sbírat wumpafurity a dřevěné bedny. A ve hře nechybí ani Aku Aku maska.

Crash Bandicoot: On the Run nepřináší žádné nové mechaniky, ani drasticky nemění žánr, ale je to zábavná a lehce návyková hra. Pokud vám nevadí reklamy mezi běháním, můžete si ji užít úplně zadarmo a fanoušči výzev si taky přijdou na své.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *