Crash Team Racing: Nitro Fueled – NOVINKY – Nový a lepší!

23. 06. 2019 Nikola Štěrbová
1 010 zhlédnutí

Jsou to už skoro dva roky, co se původní trilogie Crash Bandicoot dočkala svojí remasterované verze a všichni jsme se díky ní mohli vrátit do dob, které už si ani nepamatujeme. Už před 20 lety měl Crash Bandicoot svoji vlastní závodní hru Crash Team Racing, lepší než Mario Kart kdy bude. A protože remasterování je teď v kurzu, máme tady Crash Team Racing: Nitro Feuled.

 • Datum vydání: 21. června 2019
 • Vývojář: Beenox
 • Platformy: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch

Přivést zpět k životu dvacet let starou hru není jednoduchý úkol. Zvlášť, když do ní dáváte tu úplně stejnou kampaň a musíte vyhovět lidem, kteří si pamatují originál a zároveň potěšit nové hráče. Studio Beenox si s tím poradilo hodně dobře. Stejně jako plošinovka Crash Bandicoot, měly i závodní hry s Crashem tři díly (Crash Team Racing, Crash Nitro Kart, Crash Tag Team Racing). Studio Beenox se rozhodlo remasterovat jenom první díl a přidat k tomu něco navíc. Hra dá hráčům na výběr mezi klasickou verzí v novém grafickém kabátku a „nitro fueled“ verzí se všemi hratelnými postavami a vylepšováním autíček a samozřejmě přibyl multiplayer.

Pokud si chcete vychutnat hru jenom s Crashem, je tady pro vás klasická verze. Nitros Oxide se objeví na Zemi a hledá nejlepšího závodníka, který by se mu mohl postavit a rozhodnout o osudu planety. Protože když Země v závodu prohraje, stane se z ní vesmírné parkoviště. Crash v 31 levelech musí dokázat, že je ten nejlepší závodník, musí se postavit Oxidovi a ideálně vyhrát a zachránit Zemi.

Crash Team Racing je kart racing hra, takže je kromě roztomilých postaviček plná pastiček, zbraní a výbušnin, boostů na zemi i v krabicích… Všechno závisí na tom, jestli umíte řídit a zvládáte prudké zatáčky, silnice jsou tady samá díra a skokánek. Překážky se skvěle přizpůsobují terénu, a tak vlastně nikdy nevíte co čekat. A i když AI není špatný oponent, jestli hledáte výzvu, přizvěte si kamarády.

Crash Team Racing: Nitro Fueled je v základu stejně těžká hra, u které tečou nervy nejen hráčům, jenom vypadá mnohem lépe. Můžete si znovu vychutnat celou kampaň, porazit ostatní postavičky z universa a přizvat si kamarády. Trochu zabolí jenom cena, 40 $ je celkem dost.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0