CS:GO – MLG Columbus 2016

Je první hlavní turnaj na severu Ameriky, ve kterém se proti sobě utká 16 týmů, obvykle se zde konaly menší turnaje o 8 týmech.

  • Hra: Counter-Strike: Global Offensive
  • Kde se bude odehrávat?: Columbus, Ohio, USA, v MLG Aréně, od 1. dubna se bude hrát v Nationwide Aréně.

Prize Pool je zde neuvěřitelných 1 000 000 dolarů, což je velmi krásná, a rovněž ohromující suma, protože tak „velké“ peníze nejsou viděny na každém turnaji. 1. tým získá 500 000 USD, 2. tým 150 000 USD, 3-4. tým 70 000 USD a pro 5.-8. místo zbude 35 000 USD.

  • Kdy se bude odehrávat?: od 29. března 2016 do 4. dubna 2016.

Mapy, které se budou na turnaji vybírat: Dust II, Cache, Cobblestone, Inferno, Mirage, Train, Overpass

Týmy: Team EnVyUs / Natus Vincere / FaZe Clan / Ninjas in Pyjamas / Fnatic / Virtus.pro / G2 Esports / mousesports / FlipSid3 Tactics / Team Liquid / Counter Logic Gaming / Astralis / Splyce / Luminosity Gaming / Gambit Gaming / Cloud9 /

Informace (dodatečné): Team SoloMid odstoupil od turnaje a místo něj nastoupil tým Astralis. Ninjas in Pyjamas nahradili hráče allu za hráče pyth. Team EnVyUs nahradil hráče kioShiMa za hráče DEVIL. Fnatic bude hrát po bohu s hráčem dennis, který hrával za tým G2 Esports – nahradil pronaxe, G2 Esports si vzali do týmu hráče aizy.

Hra: 16 týmů je rozděleno do 4 skupin po 4 týmech. Skupina (A): NiP / LG / mouses / FlipSid3, Skupina (B): FaZe / Fnatic / Splyce / Liquid. Skupina (C): EnVyUs / Astralis / GG / CLG. Skupina (D): NaVi / VP / G2 Esports / Cloud9. Všechny zápasy ve skupinách budou hrány na Best of One. V Playoffs a ve finále se bude hrát na Best of Three.

Z mého pohledu si myslím, že ve skupině (C), by mohl postoupit tým Astralis a EnVyUs, (B) FaZe a Fnatic, v (A) NiP a LG a ve skupině (D) Virtus.pro a Natus Vincere. Uvidíme, jak se celý turnaj bude vyvíjet.

Komentátoři: Anders Blume / Semmler / Sadokist / HenryG / ddk / JZFB

Analytici: Thorin / Richard Lewis / moses / Fifflaren

Organizátor: Major League Gaming (MLG)  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *