CS:GO Turnaje: co nás ještě čeká a nemine?

Je to tady, konec roku 2016, zase budeme všechny svátky, prázdniny, volna atd… prožívat od znova, a vy se již nemůžete dočkat, pokud nejste zrovna veliký pařmen, jaké turnaje se na vás vyvalí? Co takhle CS:GO, které ještě v tomto roce naservíruje 1 turnaj a v březnu dokonce IEM nabídne turnaj v sousedním polsku, přesněji v Katovicích? Pojďme si tedy představit jedny z větších turnajů. (nejsou zde zahrnuty všechny).

Již zmíněný poslední v tomto roce započne 9. prosince a skončí 11. prosince. Jedná se o Esports Championship Series Season 2 Finals. Organizátor je FACEIT, bude se hrát v USA, přesněji v Anaheimu – Anaheim Arena a hráči si příjdou dohromady na 750 000 USD. Utkají se ho týmy Astralis, Team EnVyUs, FaZe Clan, Team Dignitas, Immortals, SK Gaming, Cloud9 a OpTic Gaming.

Poté bude zhruba měsíc pauza a v polovině ledna se kolo turnajů opět roztočí. Řeč bude spíše jen o DreamHack akcích a občas se zde vyskytnou výjimky. Je to proto, protože DreamHack má již dané termíny dávno dopředu, ale u ostatních turnajů se datumy upřesňují například 3-4 měsíce dopředu.

DreamHack Leipzig – 13.-15. ledna 2017, Německo, 100 000 USD.

Jako další, ve stejném měsíci se zde objeví turnaj, který má jednu z nejvyšších sum, které si týmy mohou rozdělit. Jedná se o sumu 1 miliónu dolarů. Tato částka bude poskytnuta na turnaji ELEAGUE Major, který bude 22.-29. ledna v USA.

DreamHack Masters – Las Vegas bude od 15.-19. února v Las Vegas, cena je 450 000 USD.

Další na řadě je již zmíněný Intel Extreme Masters, který bude v Katovicích – 3.-5. března.

DreamHack Tours je v podstatě v měsíčním rozestupu s předešlým turnajem, tudíž je jasné, že zde se ještě nějaký menší turnaj vměstná. Malinko nechápu, ale tento turnaj začne ve stejný den a skončí ve stejném dni jako DreamHack Austin, a to 28.-30. dubna. U obou se bude hrát o 100 000 USD. Tours bude ve Francii, Austin v USA.

Jako poslední, který zde zmíním, je DramHack Summer, který bude 17.-19. června ve Švédsku. Tam je opět cena 100 000 USD.

Ve všech turnajích se proti sobě utká 8 týmů, až na ELEAGUE Major, DreamHack Masters a Intel Extreme Masters. Zde to bude 16 týmů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *