CS:GO zajímavost + turnaj

Counter-Strike: Global Offensive

Zajímavost: 30.1.2016. na PGL Championship Europe se hrál nejdelší zápas v historii Counter Strike, a to mezi týmy DenDD a PixelFire. Nejsou to nijak proslulé týmy, ale dokázali něco, díky čemu se dostali do „dějin“ gamingu. Historický moment se odehrál na mapě MIRAGE, kde se dohromady hrálo neuvěřitelných 79 kol. Nakonec zápas vyhrál tým PixelFire. Ihned po skončení se nijak zvlášť neradoval vítězný tým, a nesmutnil poražený tým. Na hráčích už se podepisovala únava, a není se čemu divit, po tak dlouhé námaze na jedné mapě, klobouk dolů. Turnaj se hrál v Bukurešti a prize pool byl 50 000 USD.

Acer Predator Masters Season 2

Akce je jak Online, tak Offline, a to znamená, že některá část turnaje se hrála doma, popř. v gaming house, a poté přímo na místě – na stadióně.

Místo konání: Německo ve městě Krefeld, akce pro TaKeTV Studio.

Datum konání: 5.10.2015 až 14.2.2016

Prize pool: 40 000 USD, které se rozdělily mezi 4 týmy. Na prvním místě se umístil tým mousesports, kteří si odnesli krásných 20 000 USD, na druhém místě byl tým FlipSid3 Tactics, který dostal 10 000 USD. Na třetím místě byl E-Frag.net Esports Club se 7 000 USD a na čtvrtém místě ALTERNATE aTTaX se 3 000 USD. Jen pro zajímavost, Hellraisers byl 5., Vexed Gaming na 8., SK Gaming na 10., PENTA Sports 11. a tým SoloMid byl na 14. příčce.

Týmy: HellRaisers / SoloMid / mousesports / PENTA / E-Frag.net / ALTERNATE / SK Gaming / Flipsid3 Tactics / G2 Esports / Lounge Gaming / DenDD / Team LDLC White / Vexed Gaming / Planetkey Dynamics / EZSkins.com / PANTERS

Skupinová část se hrála na Best of Two, Playoffs na Best of Three a finále na Best of FIve.

Hra: Týmy byly rozděleny do dvou skupin po 8. Každý tým hrál 7 zápasů, které se odehrávaly v BO2 formátu. Nejlepší 4 týmy z každé skupiny postoupily dále. – Toto se odehrávalo buď doma, nebo již ve zmíněných gaming house. Další pokračování se již konalo v TV Studiu v Krefeldu, a to přesněji od 11.2. do 14.2.2016.

Skupinová část:

turnaj týmy základní

Playoffs:

turnaj mouses flipsid

Průběh: Ze skupiny (A) se do LAN Finále dostaly týmy mousesports / HellRaisers / ALTERNATE a Lounge G. Ze skupiny (B) to byly týmy FlipSid3 / E-Frag / Vexed / PANTERS. V LAN Finále se týmy mousesports a FlipSid3 krásně probojovávaly až k samému konci celého turnaje. Na průběh LAN se můžete podívat níže.

Hosté: Fabian – fabE – Logermann, pAn. Učinkující: Sadokist / HenryG / Jacky / Availer / Babam.

Sponzoři: Acer / Intel / Kinguin / NEEDforSEAT / Nitrado

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.