Cyanide & Happiness Adventure Game – NOVINKY – Další bláznivá hra se blíží!

Animované, lehce ofenzivní seriály se v poslední době dostávají i mezi hráče. Od digitálního zpracování jednotlivých dílů to není zase tak daleko k videohře. A tak po dvou úspěšných dílech South Parku a VR procházce po garáži z Ricka a Mortyho, je tady další kreslená videohra. Dámy a pánové, blíží se Cyanide & Happiness Adventrure Game.

Za celou Cyanide & Happines show stojí lidi ze studia Explosm Entertainment, kteří už více než deset let tvoří politicky nekorektní zábavu. Hra je zasazena do prostředí, které vídáme v kreslených epizodách seriálu Cyanide & Happiness (v překladu Kyanid a štěstí). Autoři se nebojí černého humoru, ofenzivních vtipů a celkově si utahují ze všeho, co by vás jen mohlo napadnout. Hra se zařadí do žánru point and click her, vyjde exkluzivně na PC a časem se pravděpodobně dostane i na PlayStation, Xbox nebo tablety.

Na rozdíl od seriálu hra přinese jeden dlouhý příběh. Hlavní zápletka se bude odehrávat ve světě, na který se pomalu snáší radioaktivní spad. Z toho plyne, že bychom si nikdy neměli hrát s radioaktivními částicemi. Hráč se vtělí do dospívajícího Coopera, který se snaží přežít apokalypsu. Cooper je podivín, na střední nemá přátele a i když se snaží, je tak trochu smolař. Bude zajímavé sledovat vývoj této postavy, protože ačkoliv ve hře budou i další méně či více známé postavy ze seriálu, autoři se nikdy nesoustředí na osud jedné postavy delší dobu. Pokud znáte C&H je vám jasné, že tím nejdůležitějším ve hře bude objevovat všechny narážky, skryté vtipy, reference a sledovat násilí a bizarní úmrtí.

Nechci hru moc přirovnávat k South Parku, ale podobnost tady je. Nejde o žádnou urážlivou hru, spíše o satiru. Momentálně je hra ve vývoji a na Kickstarteru právě teď běží kampaň. Autoři už vybrali půl milionu dolarů a s každým dalším dolarem, přidají do hry nové prvky. První kapitola by se měla objevit v prosinci příštího roku a my můžeme jenom doufat, že bude stejně zábavná, jako seriál.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.