Cyanide & Happiness: Freakpocalypse – NOVINKY – Nový název a další novinky!

Kampaň na Kickstarteru skončila. Kopie hry byli s pořádnou slevou předobjednány. Teď už zbývá jenom čekat a pravidelně sledovat novinky na stránkách Explosm Entertainment. Je to tak, blíží se vydání boží hry – Cyanide & Happiness: Freakpocalypse.

The Cyanide & Happiness Show na Youtube a The Cyanide & Happiness komiks na webu Explosm Entertainment je podle mě něco, co neuniklo žádnému milovníkovi černého a politicky nekorektního humoru. Proto se jistě těšíte na hru od stejných tvůrců, která se chystá na naše počítače a konzole. Co všechno ve hře bude a kdy si ji budeme moct poprvé vyzkoušet?

První část hry by měla vyjít koncem roku 2018 a to na Steam, Mac iOS a Linux. Jedná se o point-and-click adventuru. Hra se bude odehrávat ve světě, který běžně vídáme v kreslených epizodách C&H Show. Tenhle svět bude mírně v rozkladu, protože se zdá, že někdo odpálil nukleární hlavice. Hlavní postavou ve hře bude dospívající Cooper, naprostý outsider, a tak trochu smolař. Nejen, že neměl na střední žádné kamarády, ale ti, kteří ho na škole šikanovali, tak trochu zmutovali. Cooper se bude muset postavit vlastnímu strachu anebo zbaběle utéct. Ve hře budou samozřejmě i další postavy, které už jsme viděli buď v krátkých filmech nebo v komiksech. Navíc jako v každé nové hře si hráč bude moct customizovat hlavní postavu, plnit vedlejší questy a objevovat všechna speciální místa a předměty, kterých bude plná hra.

Hlavní změnou od posledního článku, který jsem věnovala C&H je změna názvu hry a konečně byli oznámeny platformy. Sice jsme věděli, že hra bude vycházet jako PC exluzive, nebylo jisté, jestli vyjde pro všechny operační systémy. První část hry bychom si snad mohli zahrát už tento prosinec, ale autoři uvedli, že pokud nebude hra hotová, budeme si muset počkat mnohem déle. To by asi bylo všechno k novinkám, které se v posledním asi půl roce objevili a jakmile se objeví další, určitě je tady můžete čekat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.