Cyberpunk 2077, Mass Effect, Disco Elysium – NOVINKY – Přehled týdne!

Cyberpunk 2077 je konečně tady a zprávy o hře pomalu zaplavují internet. Není to ale jediná zajímavá novinka, která se během tohoto týdne stala na poli her. Přečtěte si rychlý přehled důležitých novinek.

Nejočekávanější hry desetiletí se konečně dočkala svého vydání, Cyberpunk 2077 je venku. Vydání tak velké hry se neobešlo bez komplikací a některé problémy nejsou doteď vyřešené, ale i tak si na sebe hra vydělala v den vydání. Hra taky překonala rekord hráčů na Steamu, v jednu dobu ji hrálo přes milion hráčů.

Free to play MMORPG ze světa Pána Prstenu chystá Amazon už nějakou dobu. Hra se bude odehrávat ještě před trilogií, a i když asi nenarazíme na oblíbené hobity, hra i tak slibuje obrovskou mapu s hromadou nových postav a samozřejmě tunou úkolů. Hotová by měla být v roce 2022/23 a kromě PC poběží na nových konzolích.

Pamatuje si skvělou RPG detektivku Disco Elysium? Příběh hry mě přilepil k židli na několik hodin, a i po dohrání jsem se k ní chtěla vrátit, ale nějak nebyl čas. V březnu příštího roku dostane hra bezplatný update, který přidá nové příběhy, postavy a dabing, spolu s novými úkoly. Bohužel se pořád čeká na potvrzení práce na prequelu ke hře.

Bioware na letošních The Games Awards ukázal dva trailery, které zvedli fanoušky ze židlí. Trailer k Mass Effectu vyvolal vlnu spekulací, tak nějak se očekávalo, že se znovu podíváme do galaxie Andromeda a budeme snažit pomoct quarinské arše. Jenožme v traileru je Liara, reaper a kus zničené N7 helmy.

Trailer na připravované Dragon Age 4 taky neodpověděl na moc otázek hráčů, ale spíš nějaké přidal. Vyprávění se v traileru ujal Varric, který vysvětluje, že se nový hrdina bude muset potýkat s démony, draky, zplozenci a dokonce i s Dread Wolfem (Solasem). Hra zatím nemá stanovené datum vydání ani název, prostě jde o další Dragon Age hru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *