Cyberpunk 2077 – NOVINKY – Proč vyjde o půl roku později?

Cyberpunk 2077 je neuvěřitelně ambiciózní hra, která vezme hráče do úplně nového prostředí a ukáže jim něco, co ještě neviděli. CD Projekt Red před pár dny oznámil, že se vydání v současnosti asi nejočekávanější hry o půl rok zpozdí. Jde o zprávu, která nikoho nepotěšila, ale dala se tak trochu čekat. Co stojí za změnou datumu vydání?

  • Plánované datum vydání: 17. září 2020
  • Vývojář: CD Projekt Red
  • Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia

Na Cyberpunk 2077 někteří z nás čekají už od roku 2013, kdy CD Projekt Red vypustil svůj první trailer, na jehož konci byla krásná věta: Coming: When its ready!, a je pěkné vidět, že vývojáři dostáli svému slibu i o sedm let později.

Cyberpunk 2077 měl původně vyjít už v 16. dubna 2020, vývojáři ze studia CD Projekt Red ve čtvrtek na oficiálním Twitteru společnosti oznámili, že hra vyjde nejdřív 17. září 2020. Hra je podle vývojářů plně hratelná, ale protože je Night City obrovská lokace se spoustou hlavních i vedlejší úkolů, postav a míst, je potřeba hru pořádně otestovat. Malého odložení se dočkal i multiplayer, který pravděpodobně neuvidíme dřív než v roce 2021.

Osobně s odsunutím vydání nemám problém, přece jenom jde o hru, kde budou lítat projektily všemi směry, budou v ní ovládatelná vozidla, desítky postav, se kterými se bude dát mluvit a k tomu možnost romance. Takže se v žádném případě nebráním pořádné optimalizaci, díky které se mi nerozpustí grafika. A bugy taky úplně nejsou něco na čem trvám.

Pokud už jste si stihli hru přeobjednat v podstatě se pro vás nic nemění. CD Projekt Red ve svém tweetu uvedl, že se pokusí průběžně informovat fanoušky o změnách, které do hry přidávají. Díky tomu bychom měli mít větší přehled o tom, co nás vlastně čeká.

Co říkáte na změnu datum vydání hry?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *