Cyberpunk 2077 – Zrušené DLC na Měsíci!

Cyberpunk 2077, hra známá svým dramatickým vykoupením, se nedávno dočkala úniků informací odhalujících zrušené DLC na Měsíci. Phantom Liberty pravděpodobně zůstane jediným větším rozšířením, ale nové detaily naznačují, že nebýt rozsáhlých oprav po vydání, mohlo být realizováno další rozšíření. Úniky na serveru 4chan, podpořené screenshoty a údaji, naznačují, že CD Projekt RED měl s rozšířením Moon ambiciózní plány.

V roce 2021 se velký únik informací od CD Projektu zmiňoval o budoucích DLC, včetně jednoho s názvem „The Moon“. Měsíc zaujímá ve vesmíru Cyberpunku významné místo, neboť byl v roce 1997 kolonizován velkými osadami, jako je například Tycho. Plánované rozšíření mělo obsahovat novou mapu a příběh, který by se možná odehrával během další korporátní války, jak bylo naznačeno v základní hře.

Uniklé screenshoty ukazují mapu o potenciální rozloze 36 kilometrů čtverečních, tedy větší než Night City a Dogtown dohromady. Měsíc by sice nebyl tak hustě osídlen, ale i tak by nabízel rozsáhlou oblast k prozkoumání. Obrázky také obsahují modely lunárních základen, měst jako Tycho a Copernicus a detailní interiéry, což úniku informací dodává na důvěryhodnosti. Pozornost věnovaná detailům na těchto snímcích naznačuje, že předtím, než bylo rozšíření nakonec odloženo, bylo dosaženo významného pokroku.

Navzdory zrušení hry naznačuje důležitost Měsíce v lore Cyberpunku, že by se mohl objevit v dalších dílech. Chystané pokračování s kódovým označením „Project Orion“ by mohlo hráčům konečně umožnit tuto zajímavou lokaci prozkoumat. I když je podrobností o projektu Orion zatím málo, vyhlídka na měsíční dobrodružství udržuje vzrušení. Možnost nové hry rozšiřující bohatý svět Cyberpunku 2077, včetně jeho mimozemských kolonií, zůstává lákavá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *