Czech VR Fest – Turnaj ve VR hrách, přihlášky do 30. dubna 2017

Jdi do výzvy po hlavě, nasaď si brýle a staň se mistrem České republiky! Kvalifikace potrvá od 10. do 30. dubna, počet pokusů není omezen a počítá se ten nejlepší.

Semifinále proběhne 13. května v pražském OD Kotva a utká se v něm 27 šampiónů (3 z každé herny) a všichni dostanou hodnotné ceny už za postup do semifinále.

Nejlepších 8 hráčů semifinále postoupí do finále, které proběhne 25. května přímo na Czech VR Festu v pražských Jatkách78.

Sen je skutečností. Děláme největší festival virtuální a rozšiřené reality ve Střední Evropě. Bude to mazec, buďe u toho! 24. a 25. května v Praze. Ta se stane srdcem virtuálního světa. Místem setkání odborníků i fanoušků virtuální a rozšířené reality.

A chceme, aby tímto srdcem Praha, respektive celá Česká republika i zůstala. Aby právě tady pracovali ti nejlepší a vznikaly špičkové projekty. Ostatně, i to je důvod, proč pořádáme Czech VR Fest.

Díky festivalu Czech VR fest se Praha v květnu promění ve světové centrum virtuální a rozšířené reality. V rámci programu se představí absolutní světová špička – VR a AR, vizionáři, světoví vývojáři, špičkoví odborníci z oblasti medicíny, průmyslu, vzdělávání, architektury, herního průmyslu, ale i umění.

Hlavní částí festivalu bude mezinárodní konference, na kterou dorazí přes 50 expertů na VR/AR, kteří vystoupí pro více než 500 odborníků z celého světa. Jejím cílem je nejen ukázat nové trendy, ale také rozšířit spolupráci mezi vysokými školami, špičkovými vývojáři, výzkumnými institucemi, výrobci a státem a otevřít cestu pro využívání virtuální a rozšířené reality ve školství, lékařství a dalších oborech.

Na výstavě si pak budou moci fandové virtuální reality na vlastní kůži vyzkoušet novinky od všech předních značek, mezi které patří Oculus Rift, HTC Vive, SONY Playstation VR, Google, Microsoft a Samsung, a setkat se přímo s výrobci a vývojáři. K dispozici budou nejenom virtuální brýle, ale i simulátory, které prožitek ještě zintenzivní.

Jak se přihlásit?

Stačí navštívit nejbližší vybranou hernu, vzít do ruky ovladače a vystřílet ze sebe duši.

Navštívit můžete některou z heren, které se nachází v těchto městech: Praha, Plzeň, Hradec Králové, Pardubice a Kladno.

Oficiální znění na stránkách ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *