Dark Moonlight – NOVINKY – Po The Medium přichází nový horor!

16. 03. 2021 Nikola Štěrbová
453 zhlédnutí

Polské studio Silent Bear oznámilo práci na survival hororu Dark Moonlight. Po The Medium vývojáři pracují na dalším hororu, tentokrát okořeněném trochou sci-fi. Futuristická terapie nechá hráče nahlédnout do mysli pacienta, který je uvězněn ve vlastních nočních můrách.

 • Datum vydání: bude oznámeno
 • Vývojář: Silent Bear Studio
 • Platformy: Microsoft Windows, Android

Tradiční terapie nezabírá a zdá se, že neexistuje pilulka, která by vám dokázala pomoci. Naštěstí je tady ještě jedna možnost, podle doktorů dostatečně otestovaná, 100% bezpečná, 100% účinná. A ze začátku to vypadá tak, že to opravdu funguje, dokud…

Asi víte co následuje, hlavní protagonista David Kellerman se probouzí ve světě, který na první pohled vypadá skutečně, ale je nějak tmavší, nechutnější a děsivější. Terapie nevystavuje Davida jeho strachům postupně, ale program vytvořil speciální místo, ve kterém se Dave musí postavit vlastním strachům a bojovat o holý život.

Ve hře bude možné bojovat, předpokládám, že podobně jako v Resident Evil. S několika náboji v zásobníku a krabičkou léčení v kapse, bude hráč muset přemýšlet, kdy se vyplatí bojovat a kdy bude lepší utéct.

Dark Moonlight je inspirovaný několika hrami jako je Resident Evil nebo Outlast a seriálem Black Mirror a v podstatě bere hráče na to nejhorší místo, které si dokáží představit. Ať už se bojíte čehokoliv a máte jakoukoliv fóbii, ve hře si vás to najde.

Dark Moonlight zatím nemá stanovené žádné datum vydání a i když vývojáři ukázali první video z připravovaného světa hororu, budeme si muset ještě nějaký ten pátek počkat. Zatím je také potvrzené jenom vydání na PC. A i když se kromě zajímavého příběhu na pozadí hra ničím výrazně neodlišuje od ostatních hororů, pokud se bude Dark Moonlight dobře hrát, myslím, že hra bude mít úspěch. Osobně si víc užívám horory ve kterých je ten správný poměr napětí a akce a tady bychom se toho mohli dočkat.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0