DarkBind – MOBILNÍ HRY – Temné ARPG s nadpřirozeným potěrem, rušícím váš věčný odpočinek!

DarkBind, připravované fantasy akční RPG od vývojářů z NetEase. Zasazení se drží klasického zamoření světa temnými silami, které může porazit jedině vyvolený – v tomhle případě Ten, který se vrátil. Gameplayově si tvůrci připravili pár zajímavostí s unikátními bojovými styly. Takže to celkově vypadá na slibný počin.

  • Datum vydání: 7. dubna 2022 (closed beta)
  • Vývojář: NetEase Games Global
  • Platformy: Android, iOS

DarkBind přidává k fantasy prvkům něco málo z hororu. Vytváří tak temný svět, plný toho nejhoršího, co si dokážeme představit. Svět už dávno nepatří lidem, ale nadpřirozeným potvorám, číhajícím ve stínu v několika různých oblastech. A vaším zcela jedinečným úkolem je se jich samozřejmě zbavit, taky se kvůli tomu vracíte ze záhrobí, zpět k životu.

Soubojový systém je asi nejzajímavější částí hry, protože vám vůbec nic nenutí. Hráč si sám definuje svůj styl boje svými vlastními schopnostmi. Načasování útoků a úskoků je ve vašich rukách. Jestli se tak zaměříte na agresivní útoky a nedáte protivníkovi čas srovnat se nebo se budete obratně vyhýbat blížícím se ranám a počkáte si na svou šanci, je jenom vaše volba. Pomáhat vám budou jedině skill sety.

Jak už jsem zmínila, je ve hře několik oblastí, které si hráč projde a v každé z nich čeká boss. Je to taková malá zkouška vašich schopností, předtím než oblast opustíte. A kdyby vám snad přišlo, že AI protivníci nejsou dostatečnou výzvou, ve hře jsou povoleny PvP souboje.

DarkBind je stále ve vývoji, v části Severní Ameriky a v Japonsku se 7. dubna spustila pro vybrané hráče otevřená beta. A jejich reakce jsou vesměs pozitivní, jediným problémem jsou zatím bugy, které se ale dají v téhle fázi čekat.

Na Google Play už běží před registrace i pro nás a jakmile bude hra hotová, rovnou se vám stáhne. Jde o free-to-play titul, takže opravdu stačí jenom jedno kliknutí. Přesný datum vydání pro Evropu ale ještě oznámen nebyl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *