Darkest Dungeon – NOVINKY – Upgrade na Radiant

Red Hook Studios mají sice za sebou pouze jednu hru, nicméně se stala jednou z nejúspěšnějších her loňského roku a také se jí od doby, co byla vydána, nepřestali věnovat. Pravidelně totiž vydávají do hry různé updaty a starají se, aby s ní byli hráči co nejvíce spokojeni. A tak se nyní rozhodnuli vydat tzv. Radiant mód. Ten si můžete zvolit spolu s dalšími dvěma módy při startu nové hry (dalšími jsou Normal a Stygian – dříve jako New Game+).

Tento mód má rapidně zkrátit hrací dobu, avšak bez toho, že by byla nějakým způsobem snížena obtížnost, rozhodně se totiž nejedná o nějaký „easy“ mód. Má sloužit k tomu, aby se hra dala dohrát přibližně v rámci alespoň 40 hodin, což teď bylo téměř nemyslitelné, ale vše stále závisí na schopnostech daného hráče a také v jisté míře i na štěstí. Měl by především jistým způsobem upravit a zkrátit ty procesy, které ovlivňují dobu, během které budujete svojí nesmrtelnou armádu a kdy prozkoumáváte a pleníte samotný Darkest Dungeon.

Abychom však neusnuli na vavřínech, tak se stejným updatem přidali i několik nových bossů a monster, které se objevují až na těžších úrovních (Champion Dungeons). Údajně mají naprosto nové nevídané schopnosti, které vaši partičku odvážných bojovníků a vaše nervy velmi tvrdě ozkouší. Jedním z nich a první z představených je The Bone Bearer, který sice vypadá jako ubohý rozklepaný kostlivec, ale jak jsme se již dříve dokázali v této hře přesvědčit, tak vzhled opravdu není všechno a nebude to s ním určitě vůbec jednoduché.

Krom toho, že se dočkáme tohoto updatu na naše počítače, se časem přesune i na PlayStation 4 a PlayStation Vita, nicméně však až poté, až budou vychytány všechny bugy a bude rozhodnuto, že tento mód je opravdu připraven na cestu dále. Bohužel také však vydání tohoto módu značí oddálení vydání prvního velkého DLC – The Crimson Court, po kterém již hráči několik měsíců lační a nakonec bohužel bude vydáno až někdy v průběhu letošního dubna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *