Darksiders III – NOVINKY – Dámy a pánové, je to tady!

Darksiders je série video her, která si prošla dobrými i špatnými časy. Chvilku slávy střídali nízké prodeje. Najdou se hráči, kteří na ni nedají dopustit, ale i takový, kteří o ní nikdy neslyšeli. Je úplně jedno do jaké skupiny patříte, protože se studio Gunfire Games rozhodlo vydat pokračování Darksiders III a k předobjednávce dostanete první dva díly zdarma.

  • Datum vydání: 27. listopadu 2018
  • Vývojář: Gunfire Games
  • Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One

Darksiders je v podstatě fantasy hra, která se odehrává na zničené Zemi. Po ní se totiž přehnala jízda sedmi smrtelných hříchů a koho by překvapilo, že za sebou nechali jenom chaos a hordy mrtvol. Úkolem hráčů v novém díle bude zbavit se všech sedmi pobudů a zachránit, alespoň to málo co ze Země zbylo.

Jako v každé hře, i tady budeme hrát za nového protagonistu. Hlavní hrdinkou je tentokrát Fury, třetí jezdec Apokalypsy. Příjemně vypadající ženština, která je doslova zapálena pro věc (hoří jí vlasy). Podle vývojářů jde o nejmocnějšího z jezdců a máme se na co těšit. Fury oplývá řadou talentů, budeme si moct odemykat nové schopnosti a arzenál zbraní, se kterými si může hrát není malý.

Největší změnou si prošel combat systém. Namísto nožů se Fury bude ohánět zapáleným bičem. Půjde tak o boj zaměřený hlavně na rychlost. K tomu se přidává elementová složka. Fury bude ovládat několik elementů (i když jsme zatím mohli vidět jenom oheň) a bude je využívat jak v boji, tak při procházení světem.

Série Darksiders rozhodně stojí za pozornost. Její největší slabinou bylo vždycky špatné načasování a ani teď to nevypadá zrovna růžově. Hra po grafické stránce vypadá skvěle, příběhem může konkurovat mnohým titulům a nemusíme se myslím bát, že by byla při vydání rozbitá. Jediné na čem záleží, je zájem hráčů a někteří z nás jsou nahypovaní už teď!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.