Day Of The Zombie – RECENZE – Strašidelné mise plné krvelačných zombií

Day of the Zombie

Day of the zombie je zombie apokalyptická počítačová hra, ve které vás čekají strašidelné mise plné krvelačných zombií. Příběh hry je o mladíkovi, který studoval vysokou školu, byl ubytovaný na koleji a náhle uprostřed noci vtrhly na kolej krvelačné zombie. Mladík se zděsil a vzpomněl si na svou přítelkyni Susan, která žila pár domů od koleje. Jenže Susan byla zrovna tu noc v divadle. A tak se mladík rozhodl opustit budovu a odejít za Susan. V tom si ale všiml, že se z koleje jen tak bez problémů nedostane, protože došlo v celém městě k výpadku elektrického proudu. Nemohl se dostat ani přes hlavní dveře. A vaším úkolem je opustit budovu, projít přes krvelačné zombie do sklepení a spustit generátor na výrobu elektrického proudu. Jakmile splníte tento úkol, čeká vás velmi náročná a nebezpečná cesta přes město k divadlu, ve kterém musíte najít Susan. Jak se vyvine konec hra, sami dál uvidíte.

Ve hře je spousta druhů zombií, každý druh zombie má určitou výdrž, sílu a inteligenci. Některé zombie vás mohou dokonce i nakazit. A to škrábnutím nebo kousnutím, ale i svými zvratky. Když ve hře uvidíte zombie, nad kterou létají mouchy a má okolo svého těla zelenou páru, tak může dojít i k explozi tím, že se zombie začne třepat a třepáním se zvláštním způsobem natlakuje.

daofthe zombies

Hráč si musí vytvořit v menu vlastní profil, ve kterém lze nastavit obtížnost (lehká, střední a těžká). Hra obsahuje dva herní módy – singleplayer (hra pro jednoho hráče) a multiplayer (hra pro více hráčů). Singleplayer obsahuje čtrnáct misí. Ve hře pro více hráčů si můžete vytvořit vlastní lan server a nastavit mapu i obtížnost. Myslím, že jsou i nějaké online servery. Můžete si stáhnout jakoukoliv mapu z internetu, dokonce si ji lze i vytvořit. Do hry si můžete stáhnout i speciální módy.

Day Of The Zombie obsahuje first person pohled (pohled hlavní postavy). Hra byla vytvořena v roce 2009 v Unreal Enginu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.