Dead by Daylight – Vesmírně horrová oddysea! Vetřelec přichází!

V nadcházející aktualizaci oblíbené online horrovky, Dead by Daylight, zamíříme do vesmíru, abychom nasáli tématiku sci-fi horroru Vetřelce. V updatu by se měl objevit Vetřelec jako zabiják a přeživší postavy z kultovních filmů Alien universa (včetně Alien vs. Predator). Zatím byla potvrzena pouze přítomnost Vetřelce, ale fanoušci doufají, že se do hry dostane i ikonická postava Ellen Ripley.

V rámci této aktualizace bude také přidána nová hratelná oblast s názvem Nostromo, což je nejvíce známá loď, na které se odehrává první filmový Vetřelec. Tato mapa umožní hráčům prozkoumat ikonický prostor z filmu a předvést své herní dovednosti. Samotný Xenomorph bude mít pravděpodobně několik specifických schopností, které souvisejí s jeho charakteristickým vzhledem, včetně dlouhého ocasu a schopnosti krvácet kyselinu.

Trailer na Youtube

Zde je i kámen úrazu. Jako zabiják bude Xenomorph pravděpodobně vyžadovat jiný herní přístup než ostatní postavy ve hře Dead by Daylight. První fáze cyklu života Vetřelce, Facehugger, je proslulá svou obtížnou odstranitelností a hráči se ptají, zda bude možné jej z obličeje přeživšího odstranit, nebo zda bude možné k vyříznutí Chestbustera použít lékarničky rozeseté po mapě.

Tvůrci hry se nyní musí soustředit na vyvážení schopností Vetřelce s ostatními postavami a zajistit, aby byl nový zabiják hratelný a poutavý. Xenomorph je opravdovou legendou, vyvojáři vzali na svá bedra velkou zodpovědnost, a to splnit očekávání hráčů, které je dle mého opravdu smrtící 🙂

Hra Dead by Daylight je k dispozici na různých platformách, včetně mobilních zařízení, Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *