Dead Island 2 – Rozšíření SoLa festival už čeká!

Druhé rozšíření hry Dead Island 2 se odehrává na kalifornském hudebním festivalu SoLA, který byl zachvácen zombie apokalypsou. Hráči se ponoří do této nové oblasti, kde čekají noví nepřátelé, jako je děsivá vykuchaná noční můra a imunní zombie, která se může rozložit na krevní hromadu a znovu se formovat na jiném místě. Naštěstí jsou k dispozici nové legendární zbraně, jako je rozparovač a Sawblade Launcher, které hráčům umožní bojovat s těmito nebezpečnými a nemrtvými bytostmi.

Hlavním cílem hráčů je prozkoumat ruiny festivalu a zastavit šíření smrtícího viru, který proměňuje lidi v zombie. SoLA DLC je druhým balíčkem dodatečného obsahu pro hru Dead Island 2 a bylo vydáno 17. dubna. Hra je dostupná na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X|S. Cena DLC se liší podle platformy.

V přídavku SoLA se hráči setkají také s novými nepřáteli, jako jsou Whipper, který mává střevy a může oslepit hráče, a Clotter, který se dokáže rozkládat a znovu skládat a efektivně se teleportovat. Toto rozšíření přináší nový příběh a oblast k prozkoumání, plnou zombie a řek krve.

Rozšíření Dead Island 2 SOLA také přináší návrat klasické zbraně z předchozího dílu, Rozparovače. Tato zbraň je kombinací baseballové pálky a kotoučové pily a slouží k prosekávání nemrtvého davu. Druhou novou zbraní je Saw Blade Launcher, který vystřeluje rotující pilové listy, ideální na odstřihávání hlav a rozřezávání nejodolnějších zombie.

Dead Island 2 SoLA DLC je perfektním doplňkem pro zaryté fanoušky série. V tomto rozšíření se hráči stanou součástí nejstrašnějšího masakru zombie na fiktivním americkém festivalu a budou mít k dispozici nové zbraně a nepřátele. DLC je k dispozici na různých platformách a nabízí skvělý herní zážitek s novými výzvami a prostředím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *