Deadlock – Nová hra od Valve unikla na internet! Co zatím víme?

Chystaná hra společnosti Valve, údajně s názvem Deadlock, unikla prostřednictvím série screenshotů zveřejněných na serverech 4Chan a Twitter. Podle nadšenců z Valve na Twitteru je Deadlock střílečka z pohledu třetí osoby 6v6, která čerpá inspiraci z her jako Overwatch, Team Fortress 2 a Dota 2.

Gabe Follower, známý tvůrce obsahu zaměřený na společnost Valve, se podělil o několik podrobných popisů hry. Zmínil bitvy 6v6 na velkých mapách s mechanikou tower defense, fantasy prostředí smíchané se steampunkovými prvky a systém rychlého cestování pomocí plovoucích kolejnic, podobný tomu ze hry Bioshock Infinite. Tato kombinace herních prvků slibuje unikátní herní zážitek, který by mohl oslovit širokou škálu hráčů.

Uniklé screenshoty zobrazují hrdiny s designem silně ovlivněným světem Dota a mapu připomínající moderní steampunkové evropské město. Původně měl Deadlock sci-fi výtvarný styl inspirovaný hrami Half-Life a Portal, ale na základě negativních ohlasů se vývojový tým rozhodl přesunout důraz na fantasy prostředí. Tento krok by mohl přinést vizuální svěžest a odlišnost, kterou hráči ocení.

Zatímco uniklé screenshoty vypadají přesvědčivě a odpovídají stylu společnosti Valve, někteří fanoušci vyjádřili obavy ohledně herních mechanismů a výtvarného stylu, které považují za staromódní a podobné jiným hrám tohoto žánru. Někteří fanoušci navíc vyjádřili zklamání, že společnost Valve nepracuje na novém dílu populární série Team Fortress. Tato nostalgie po klasických hrách ukazuje, jak silně jsou některé značky zakořeněné v herní komunitě.

Ačkoli uniklé informace vyvolaly smíšené reakce, je důležité poznamenat, že tyto screenshoty pocházejí z nedokončené hry a nemusí odrážet finální produkt. Uvidíme, jak se společnost Valve vypořádá se zpětnou vazbou a jak Deadlock před oficiálním vydáním zdokonalí. Očekávání jsou velká a hráči netrpělivě čekají na další oficiální informace o tomto zajímavém projektu, který by mohl představovat další významný příspěvek do světa multiplayerových stříleček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *