Death Stranding 2 – Elle Fanning promluvila

Death Stranding 2, očekávané dílo herního designéra Hidea Kodžima, se konečně ukázalo na prosincovém herním veletrhu The Game Awards 2022. Po tomto oznámení se ke hře vyjádřila i herečka Elle Fanning, která bude hrát jednu z postav v této hře.

Vývojář: Kojima Productions

Platforma: PlayStation 5 

Fanning promluvila v Kodžimově podcastu Brain Structure, kde se setkala s dalšími představiteli postav v Death Stranding 2, jako je například Norman Reedus nebo Šioli Kucuna. Během tohoto podcastu se Fanning vyjádřila k titulu a zdůraznila, že i když není fanynkou her a příliš je nehraje, práce na této hře ji baví a spolupráci si s japonským tvůrcem užívá.

zdroj: instagram.com/hideo_kojima
instagram.com/hideo_kojima

Navíc, podle herečky, Death Stranding 2 nepůsobí jako tradiční videohra, ale spíše jako plnohodnotný filmový projekt. To je díky nové technologii pro skenování postav, která umožňuje, aby postavy vypadaly více reálně a herci mohli ztvárňovat své role se vším všudy. Dále tvrdí, že je Death Stranding 2 „za hranicí her“.

Kodžima, který si potrpí na dokonalou shodu příběhu, postavy a herce, potvrdil, že roli pro Fanning napsal s vědomím toho, že ji bude hrát právě ona. Pokud by roli odmítla, musel by Kodžima přepsat celý scénář.

Kodžima již dříve proslul jako tvůrce her s vysokou mírou filmovosti a zápletkou, která zahrnuje několik vrstev a překvapivých zvratů. Death Stranding 2 tak slibuje být nejen hrou, ale také unikátním zážitkem pro fanoušky filmového průmyslu. Doufejme, že nová technologie skenování a práce s hereckými výkony přinesou ještě větší realismus a emocionální příběhovou hloubku do této očekávané hry.

Každopádně nám nezbývá nic jiného než se těšit na to, co nám tento nový projekt od Hidea Kojimy nabídne. S příchodem nových technologií a zlepšováním kvality vizuálů v herním průmyslu, můžeme očekávat, že hry budou více a více vypadat jako filmy, což se ukazuje být také případem Death Stranding 2.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *