Death Stranding 2 – Uniklý název hry prozrazuje detaily příběhu!

Na internetu kolují zvěsti o možném názvu hry Death Stranding 2 a zdá se, že dlouho očekávané pokračování by se mohlo jmenovat Death Stranding 2 – On The Beach. Ačkoli tento název nebyl oficiálně potvrzen, známý leaker jménem Billbil-kun uvedl, že se jedná o pravděpodobný název hry. Billbil-kun navíc tvrdí, že oficiální odhalení pokračování se může blížit, a to možná již během následujících 15 dnů. To naznačuje, že společnost Sony možná plánuje konferenci State of Play, na které hru oznámí, a to v návaznosti na vlastní livestream Xboxu.

Podle Billbil-kun podtitul „On The Beach“ naznačuje, že se příběh Death Stranding 2 bude odehrávat především na moři. V článku je také zmíněno, že by měl být brzy vydán nový trailer ke hře. Billbil-kun tvrdí, že tento trailer je „na spadnutí“, a dokonce sdílí informaci, že Hideo Kodžima, tvůrce hry, byl spatřen při práci na novém traileru pro State of Play v září minulého roku. Pokud tento trailer skutečně vyjde v následujících týdnech, může s sebou přinést oznámení data vydání hry. Zatímco fanoušci doufají ve vydání v roce 2024, v portfoliu vývojářů se dříve uvádělo, že Death Stranding 2 vyjde v roce 2025, takže po příchodu traileru může dojít k určitému zklamání.

billbil-kun na síti X

Stojí za zmínku, že studio Kojima Productions, které stojí za Death Stranding 2, pracuje také na další hře s názvem OD, která byla nedávno odhalena na The Game Awards. OD vzniká ve spolupráci s filmovým režisérem Jordanem Peelem a bude vyvíjena společně s Xboxem, což naznačuje, že Kojima Productions není vázáno smlouvami o exkluzivitě. To naznačuje, že Death Stranding 2 může vyjít i na jiných platformách než PlayStation.

I když je třeba mít na paměti, že Death Stranding 2 je stále pracovní titul, důvěryhodnost Billbil-kuna dodává jeho tvrzení o podtitulu a potenciálním datu vydání váhu. Uvidíme, zda akce State of Play hru skutečně odhalí a zda se informace poskytnuté Billbil-kunem ukáží jako pravdivé. Fanoušci původního Death Stranding a nedočkaví hráči si budou muset počkat na oficiální potvrzení, aby se dozvěděli jisté podrobnosti o tomto velmi očekávaném pokračování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *