Death Stranding – NOVINKY – Co odhalil druhý trailer

Když Hideo Kojima oznámil, že se po odchodu z Konami po vydání Metal Gear Solid V: The Phantom Pain nechystá skončit s herním průmyslem, ale založí si své vlastní studio Kojima Productions a ve své tvorbě bude nadále pokračovat, všichni byli opravdu nadšení. Poté byla dokonce oznámena jeho spolupráce se Sony a potvrdilo se, že Hideo s nimi dokonce spolupracuje na vytvoření nové hry. No, první trailer sice schytal ohromný potlesk, když byl uveden na letošním E3, ale přeci jen většina fanoušků odcházela ze sálu naprosto zmatená a neschopná popsat, o čem by tato hra vlastně vůbec měla být.

A to se vlastně s vydáním druhého traileru příliš nezměnilo. Grafické zpracování sice vypadá opravdu detailně a nádherně, ale to je asi skoro jediná věc, která se dá o této hře s jistotou říct. Slíben nám byl i otevřený svět, a také to, že hra bude spadat do akčního žánru a že tato hra vyjde s jistotou na PlayStation 4 a nejspíše se dočkáme i počítačové verze. V prvním traileru jsme viděli Normana Reeduse, známého především v roli Daryla Dixona ze seriálu The Walking Dead, který měl spolupracovat s Kojimou již na předchozím projektu – na nové Silent Hill hře, z které však nakonec sešlo, a tak se jejich spolupráce dočkáme alespoň v této hře.

Druhý trailer však také nezůstal pozadu a dokonce nám ukázal hned dvě slavné osoby ze showbyznysu. Prvním z nich je Guillermo del Toro, scénárista, producent a režisér, který se již s Kojimou potkal také při připravování nového Silent Hillu, ale znát ho také můžete jako scénáristu trilogie filmů Hobit a neb třeba Hellboy, které dokonce i režíroval, z jeho novější tvorby můžete znát například Purpurový vrch nebo Pacific Rim. Ale druhou hvězdou a to opravdovou legendou, která se v tomto podivném počinu objeví, není nikdo jiný, než Mads Mikkelsen, Kojimův oblíbený herec známý především z Doctora Strange, Casino Royale nebo Hanniba. Dokonce nám bylo prozrazeno, že Mads bude hlavním záporákem této hry a Norman zase protagonistou. Trailery sice skoro nic neříkají a zatím hra vypadá opravdu šíleně, ale to se dozajista do zatím neznámého data vydání ještě změní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *