Defend your life! – MOBILNÍ HRY – Prožijte „Byl jednou jeden život“

Máte rádi strategické hry se skvělou grafikou? Rádi relaxujete u tower-defense hry s příběhem? V tom případě byste měli zbystřit! Právě o takovéhle hře bude dneska řeč!

Dnešní hra se jmenuje Defend your life. A jak už název napovídá, budete hájit život! Dostanete se totiž do role imunitního systému a musíte zastavit všechny bacily, které se budou snažit okolo Vás projít. Že jen slyšíte o imunitním systému a bere Vám to iluzi zábavy? Nebojte se, opak je pravdou!

Stanete se zkrátka správci cesty, po které proudí spousta nezvaných a nechtěných návštěvníků. V první úrovni se ocitneme v ústech. Tady se proti Vám postaví první nepřátelé, například angína, nebo rýma. Pokud úroveň úspěšně dokončíte, získáte dle výsledku určitý počet mincí. Pomocí těchto mincí si vylepšujete herní vlastnosti.

Po úspěšném absolvování první úrovně se Vám otevře další level, tedy krk. I tady na Vás čeká celá řada nepřátel. Mezi nové, hůře porazitelné, patří chřipka, která se po zničení rozštěpí na několik malých a postupuje vesele dál.
defend-your-life
Po úspěšném zdolání i krční oblasti se posunete do levé plíce a poté dál a dál. Kdyby se Vám zdálo, že je hra pro Vás krátká, můžete si všechny level zahrát znovu, tentokrát ale ve střední, nebo těžké verzi.

Většinu nepřátel zdoláte pomocí děl a hlídek, které si podél cesty postavíte. S těmi odolnějšími Vám pomohou jednorázové bonusy, jako elektrický šok, nebo bomba.

Tato česká hra vyšla v roce 2014 a získává si stále více a více fanoušků. Na Google Play si ji stáhlo téměř půl milionu hráčů. Deset tisíc lidí ji ohodnotilo a udělilo jí známku 4,5 z celkových pěti. Na App Store je hodnocení ještě o něco lepší!

Přidáte se také k obráncům lidského organismu a pomůžete tělu zvítězit?

Ke stažení na Google Play a App Store.

+ hra od českého vývojáře
+ velmi povedená grafika
+ možnost urychlení času
+ vysoká hratelnost
+ české pokyny

– po čase stereotypní

9/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *