Devil May Cry 5 – NOVINKY – Nové demo již v únoru

Akční adventura, ve které hraje hlavní roli lovec démonů Dante snažící se pomstít smrt své matky. Řeč je samozřejmě o velmi známé sérii Devil May Cry, které už je  osmnáct let. V letošním roce vyjde po dlouhých šesti letech od rebootu DmC: Devil May Cry již pátý díl s názvem Devil May Cry 5. Co nám nový titul přinese a jak si ho můžete zahrát ještě před vydáním, které je plánované na 8. března? To vše se dozvíte dále v článku.

Jednou z novinek v Devil May Cry 5 je další postava jménem V s přízviskem The Mysterious One. Narozdíl od Danteho a dalších, kteří bojují zblízka, si V pěkně drží odstup a vyvolává nejrůznější příšery, které útočí za něj. Kromě nováčka V však budete samozřejmě hrát i za Danteho a Nera, které známe z předchozích let. Tento díl by měl uzavřít příběh kolem démona jménem Sparda. Zatím však není jisté, jestli to znamená konec série nebo jen jedné fáze. Možná se dočkáme pootevření nového příběhu z tohoto světa.

V, The Mysterious One

Zajímavým aspektem hry je tzv. Cameo System. Ten totiž umožňuje to, že během hraní můžete narazit na další připojené hráče, kteří zrovna bojují s démony. Někdy budete muset dokonce spolupracovat, abyste splnili nějakou misi. Dané hráče pak můžete i ohodnotit, pokud se vám bude líbit jejich přístup. 

Firma Capcom umožnila nedočkavým hráčům zahrát si demo nového dílu Devil May Cry již v prosinci loňského roku. Dostupné však bylo pouze na Xbox One, a navíc jen v určité době. Pokud jste to stihli, tak ho můžete stále hrát, stáhnout však už nelze. Jestliže jste však fanoušky PlayStation 4 nebo jste si demo stáhnout nestihli, budete mít další možnost 7. února. V tento den bude totiž zpřístupněno nové demo, tentokrát jak pro Xbox One, tak i pro PlayStation 4. Pokud jste si už teď jistí, že další díl kultovní série prostě potřebujete, tak si můžete hru samozřejmě předobjednat. Tato „Hack and Slash” akční adventura od studia Capcom vás vyjde na cca 1500 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *