Devil May Cry: Peak of Combat – MOBILNÍ HRY – Dante míří na mobily!

Devil May Cry se po letech úspěchů na konzolích chystá na mobilní zařízení. Vývojáři ze studia Yungchang Games úzce spolupracují s Capcomem. Při práci na hře Devil May Cry: Peak of Combat Jejich hra by se na mobilních zařízeních měla objevit někdy v létě, jako první se ale zpřístupní v Číně.

  • Datum vydání: 11. června 2021 (Čína)
  • Vývojář: Yungchang Games
  • Platformy: Android, iOS

Devil May Cry: Peak of Combat je hra opředená tajemstvím. Na vývoji hry pracuje čínské studio a je potvrzeno vydání hry na čínský trh někdy v létě, ale jak je to vydáním pro zbytek světa zatím není úplně jasné. Studio při vývoji úzce spolupracuje s Capcomem a je tak pravděpodobné, že se v průběhu roku dostane hra na zbytek zařízení.

Peak of Combat je akční rubačka a kromě PvP, bude mít hra i týmový mod. Vývojáři zatím nepotvrdili, jestli bude mít hra i singleplayerovou kampaň, ale jistě víme, že ve hře bude Dante i Vergil.

Dalším tajemstvím je ovládání hry, Devil May Cry je jedna z těch her, u které potřebujete víc než jednu páčku na ovládání pohybu. Takže jestli se ptáte jak se bude hra ovládat na mobilu, odpověď není plně jasná. Gameplay byl ukázaný na iPadu Pro s DualSense ovladačem. Zní to trochu chaoticky, ale jestli hra bude podporovat i tlačítka na obrazovce telefonu, čekají na nás ještě těžší komba. A to zní lákavě.

DmC: Peak of Combat slibuje posunout zážitek z konzolí o trochu dál a chce přilákat jak dlouholeté fanoušky tak získat i nové hráče. Osobně doufám, že se k nám co nejdřív dostane anglická verze. Nevím jak se DmC bude hrát no mobilu, ale rozhodně to zní jako dobrá výzva. A protože je momentálně Peak of Combat druhá nejstahovanější hra na čínských iOS, myslím, že je o co stát.

A co vy, dáte mobliní verzi Devil May Cry šanci?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *