Devil May Cry: Peak of Combat – MOBILNÍ HRY – Dante míří na mobily!

18. 06. 2021 Nikola Štěrbová
508 zhlédnutí

Devil May Cry se po letech úspěchů na konzolích chystá na mobilní zařízení. Vývojáři ze studia Yungchang Games úzce spolupracují s Capcomem. Při práci na hře Devil May Cry: Peak of Combat Jejich hra by se na mobilních zařízeních měla objevit někdy v létě, jako první se ale zpřístupní v Číně.

 • Datum vydání: 11. června 2021 (Čína)
 • Vývojář: Yungchang Games
 • Platformy: Android, iOS

Devil May Cry: Peak of Combat je hra opředená tajemstvím. Na vývoji hry pracuje čínské studio a je potvrzeno vydání hry na čínský trh někdy v létě, ale jak je to vydáním pro zbytek světa zatím není úplně jasné. Studio při vývoji úzce spolupracuje s Capcomem a je tak pravděpodobné, že se v průběhu roku dostane hra na zbytek zařízení.

Peak of Combat je akční rubačka a kromě PvP, bude mít hra i týmový mod. Vývojáři zatím nepotvrdili, jestli bude mít hra i singleplayerovou kampaň, ale jistě víme, že ve hře bude Dante i Vergil.

Dalším tajemstvím je ovládání hry, Devil May Cry je jedna z těch her, u které potřebujete víc než jednu páčku na ovládání pohybu. Takže jestli se ptáte jak se bude hra ovládat na mobilu, odpověď není plně jasná. Gameplay byl ukázaný na iPadu Pro s DualSense ovladačem. Zní to trochu chaoticky, ale jestli hra bude podporovat i tlačítka na obrazovce telefonu, čekají na nás ještě těžší komba. A to zní lákavě.

DmC: Peak of Combat slibuje posunout zážitek z konzolí o trochu dál a chce přilákat jak dlouholeté fanoušky tak získat i nové hráče. Osobně doufám, že se k nám co nejdřív dostane anglická verze. Nevím jak se DmC bude hrát no mobilu, ale rozhodně to zní jako dobrá výzva. A protože je momentálně Peak of Combat druhá nejstahovanější hra na čínských iOS, myslím, že je o co stát.

A co vy, dáte mobliní verzi Devil May Cry šanci?Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0