Devolver Digital – TÉMA – Místo E3 vlastní hra!

Konference vydavatele Devolver Digital jsou většinou na E3 těmi neočekávanějšími, hlavně proto, že jde vždycky o obrovskou show, se kterou nikdo jiný nepřišel. A i když se videoherní konference letos přesunuli na internet, Devolver nezůstal jenom u suchého komentování nových titulů, ale vytvořil vlastní hru, která přenese hráče na virtuální konferenci a nechá ho nové tituly objevit.

Devolver Land Expo je zdarma ke stažení na Steamu a pokud si sami chcete projít zrušenou výstavu a vychutnat si jedinečnou atmosféru výstavy, stačí jenom stáhnout hru a nainstalovat.

Shadow Warrior 3

Shadow Warrior je rychlá akce plná krve, ve které hráč likviduje hordy démonů a čím brutálnější a nechutnější způsob jejich likvidace zvolí, tím lepší bude jeho skóre. Někdy během roku 2021 se tahle série dočká dalšího dílu.

Weird West

Při vytváření akčního RPG z divokého západu Weird West se tvůrci Prey a Dishonored trochu inspirovali svými předchozími tituly. Jde sice o hru, které se odehrává na divokém západě, ale oživlé mrtvoly bývalých parťáků a pokroucené stvůry dávají hře trochu jinou atmosféru. Hra vyjde někdy v roce 2021.

Blightbound

Ve hře Blightbound si tři hráči vyberou svého hrdinu a vydají se za mlhu, která nakazila obyvatele a udělala z nich příšery. Kooperativní dungeon crawler od tvůrců Awesomenauts se chystá na Steam už 29. července 2020.

Fall Guys: Ultimate Knouckout

Battle Royela hra původně oznámená na E3 2019 se objeví na Steamu už 4. srpna 2020 pro PC a PlayStation 4. Hra proti sobě staví 60 roztomilých postaviček v kostýmech. Přežít může jenom jeden a dovoleno je v podstatě všechno.

Carrion

Carrion je představuje obrácený horror. Hráč se ujme role chudáčka zajaté nestvůry, kterou zlý lidé zavřeli v tajné laboratoři a chtěli ji zkoumat. Nepočítali však s tím, že by se mohla dostat ven a všechny je roztrhat na kusy. 23. července vyjde hra na PC, Xbox One a Nintendo Switch.

Serious Sam 4

Sérii Serios Sam asi není potřeba dlouze představovat. Hlavní hrdina Sam Stone bojuje proti mimozemšťanům a k boji využívá všechny dostupné prostředky. Nové grafické zpracování představuje sérii novým hráčům v tom nejlepším možném světle a metal na pozadí prostě láká k hraní. Hra vyjde už v srpnu tohoto roku na Steam a Stadia.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *