Diablo 3 – Necromancer – NOVINKY – Co už doposud víme a na co se můžeme těšit

Od vydání Diabla III uběhlo už pěkných pět let. Jeho první DLC Reaper of Souls si už tenhle rok také odkroutil své tři roky. Není tedy divu, že Blizzard na loňském Blizzconu oznámil další přídavek. Bude se jednat o DLC, kde bude nová hratelná postava a to sám jedinečný temný Necromancera, kterého všichni známe z druhého dílu.

V traileru, který máte příložený na konci článku se můžeme seznámit jak s jeho schopnostmi, tak i s jeho ženskou variantou. Necromancer bude v Diablu III vymodelován podle kněží Ratmy z druhého dílu. S tímto přináší Necromancer jemu známé schopnosti jako oživování mrtvol a jejich využití pro boj proti zlu. Tak se tedy pojďme podívat co má Necromancer za nové schopnosti.

Zatím se mi nejvíce líbí schopnost Blood Rush. Za pomocí této schopnosti shodíte okovy tělesné schránky a jako přízrak můžete procházet zdmi. Jistě se to bude hodit na nějaký ten taktický ústup. Dále tu je Blood Nova, která uštědří masivní poškození nepřátelům v okolí, ale ubere vám něco málo z vašeho života. Potom tu máme schopnost Grim Scythe, které vyvolá obrovskou kosu, která švihne v širokém oblouku. Tato schopnost se bude používat pro primární útok. Můžete čekat i starého známého Golema ! Přesně tak ten, který vysává životně důležité tekutiny z nepřátel a dává je tak svému pánovi, tedy vám. Poslední představeným „skillem“ je Leech. Je to klasický „upíří“ útok, který při poškození nepřátel jim bere jejich životy a přidává je vám a vašim společníkům.

Velikou smůlou je, že jsme stále nedostali oficiální datum vydání. Jsou, ale spekulace, že by další přídavek k Diablu III měli vyjít v průběhu druhé poloviny letošního roku. A jak jinak než na Playstation 4, PC a Xbox One. Někomu se již poštětstilo si Necromancera vyzkoušet a to v uzavřené „betě“. Je se tedy na co těšit.

Ondřej Knap

Student Společenských věd na Fakultě filozofické v Ústí nad Labem. Už od svého dětství je vášnivý hráč srdcem a duší. Je velkým fanouškem Star Wars série, ale také je vyznavačem zimního sportů, převážně snowboardingu. Mimo to má také rád řeckou mytologii, anime a tetování. Jeho oblíbenými žánry jsou RPG (Dark Souls série), FPS a nepohrdne ani oddechovou sportovní hrou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *