Díky modu si nyní můžete GTA V pozměnit na Watch Dogs

Watch Dogs byla a je velmi povedená hra, to je bezesporu. Otevřený svět, badass hrdina, inteligentní NPC, ale jako první se každému jistě vybaví možnost hackovat lidem smartphony, připojovat se jim do soukromí, číst jejich konverzace anebo sledovat profily každého z nich. Z vlastní zkušenosti musím uznat, že je to neobyčejná zábava. Konec konců, ani příběh není nejhorší. Watch Dogs ale trpí na jednu zásadní věc a to je optimalizace. Hlavně potom na počítačích hra moc dobře neběžela a to ani po několika opravných balíčcích. Musíme uznat, že Watch Dogs má velmi skvěle propracovaný vizuál, ale šlo to lépe optimalizovat.

To GTA V, což bychom klidně mohli nazvat konkurentem Watch Dogs, je na tom lépe. Hlavně potom po stránce optimalizace. Neznám moc hráčů, kterým by se série Grand Theft Auto nezaryla pod kůži, hlavně potom dílem GTA: San Andreas, kterou já osobně, společně s pátým dílem, označuji za nejlepší díl celé série. Po dohrání Watch Dogs mi ale došlo, že v GTA V mi možnost hackovat semafory nebo plynovody chybí. Naštěstí se našel moder jménem JulioNIB, kterému se až překvapivě dobře podařilo implementovat herní mechaniky z Watch Dogs do nejnovějšího GTA V.

watch-dogs

V modu toho najdeme opravdu plno, sice chybí vyhlášený Profiler, vedlejší úkoly v podobě zločinů, případně zpomalení času, ale i tak si na své přijde každý fanoušek Watch Dogs i GTA současně. Budete si moci užívat hackování bankomatů, semaforů, vlaků, helikoptér. Jistě si užijete plno zábavy při hackování výsuvných sloupků nebo při sledování spoluobčanů městským kamerovým systémem CCTV. Dle mého názoru je toto spojení dvou her absolutně výborný nápad a divím se, že to někoho napadlo až nyní. JulioNIB je jistě velmi nadějný moder, protože odezvy na mod jsou velmi pozitivní a téměř nikdo si nestěžuje. Rozhodně se jedná o jeden z nejpovedenějších modů pro pátý díl GTA. Snad se brzy dočkáme dalších povedených modifikací, jako ke právě tato.

zdroj: Game Spot

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *