Dislyte – MOBILNÍ HRY – Starověcí bohové v boji s příšerami uprostřed cyberpunkového města!

Lilith Games nejsou úplní nováčci na poli mobilní her a jejich předchozí tituly jako je AFK Arena nebo Rise of Kingdoms asi známe všichni. Jejich nejnovějším počinem je stylové RPG s peckovní hudbou a tak trochu cringe reklamou.

  • Datum vydání: 10. ledna 2022
  • Vývojář: Lilith Games
  • Platformy: Android, iOS

Dislyte vsadil na momentálně dost populární cyberpunkové zasazení. Není to nic neobvyklého u počítačových her, ale v těch mobilních se to moc často nevidí. Zvlášť, když jde o tahové RPG. A když se k tomu přidá hudba (hra má celé hodiny nových a nových písniček), máte hned hru, kterou nechcete vypnout, dokud vám nedojde baterka. Ale o co v Dislyte vlastně jde?

Ve světě Dislyte se budoucnost a minulost srazili, vytvořili záhadné portály a pustili tak do mírumilovného světa potvory. Ty se ho snaží přirozeně dobít a zničit. Přizpůsobit sami sobě a svých nehezkým pohnutkám. A kdo je zastaví? Přece bohové z dávných dob! Egyptští, řečtí, čínští… vyberte si sami. Tady si říkají Esperové, každý má vlastní schopnosti a vlastní styl.

Gameplayově se hra moc neliší od jiných Gacha RPG, jenom je tady všechno trochu zábavnější, protože je to sladěno s hudbou na pozadí. Soubojový systém je založený na tazích, takže se hezky střídáte a šetříte si bodíky na kombo. K tomu jsou tady Relics, přidávájící random bonus staty. A proti komu se postavíte záleží na tom, jaký herní mod zvolíte. Některé příběhové mise jenom proběhnete, jindy se vypravíte přímo na bosse s vidinou prémiové odměny. Asi jedinou novinkou, která se úplně liší od zbytky je DJ mode. Tam je vaším hlavním úkolem udržet si rytmus.

Dislyte je horzně zajímavá hra, už jenom proto, že nikdy nevíte co čekat a vždycky vás překvapí. Nuda jí nic neříká, a od grafického zpracování, až po schopnosti a popisky postav, je tam vždycky něco navíc. Osobně nejsem zase takový fanoušek Gacha her, ale určitě jde o zajímavý přírůstek do kolekce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *