Disney Mirrorverse – MOBILNÍ HRY – Známí hrdinové i padouši v novém universu!

Disney Mirrorverse bere nové i staré, dobře známé postavičky ze svých animáků nebo filmů her jako je třeba Belle z Krásky a zvíře, Buzz Rakeťák z Příběhu hraček a Sulley z Příšerek s.r.o. a s mírně upraveným vzhledem je posílá na další dobrodružství do nového universa v připravované mobilní hře.

  • Datum vydání: 23. června 2022
  • Vývojář: Kabam
  • Platformy: Android, iOS

Disney Mirrorverse je řádný crossover se vším všudy, nejen hrdinové, ale i padouši ze všech příběhů od Diseny a Pixar, se musí bok boku postavit mnohem většímu zlu. A podle vývojářů nás čekají epické bitvy v novém, netradičním prostředí.

Každý měsíc budou do hry přidány nové postavy, při vydání koncem června by na nás mělo čekat 40 hrdinů, mezi kterými bude Mickey a Minnie, Jack Sparrow, kačer Donald, Goofy, Maui, Merida… Postupně si můžete nasbírat celou partu oblíbených hrdinů.

Hra je zařazená mezi akční RPG a víme, že ji budeme ovládat ze třetí osoby. Klasicky má každá postava jiné schopnosti a jinak bojuje, ale v podstatě se dají postavy rozdělit na boj zblízka nebo na dálku, tank a support. Takže se hodí, že si na splnění questu můžete vybrat tři oblíbence, se kterými si půjdete pro sladkou odměnu.

Hra nabídne hned několik herních modů, v single-playeru si můžete nerušeně projít příběh rozvětvený na hlavní a vedlejší úkoly. A pár měsíců po vydání se chystá update s pokračováním příběhové kampaně. K tomu budou ve hře hráčské aliance, pokud preferujete hru s dalšími lidmi. A nesmí chybět i výzvy a soutěžení s dalšími hráči.

Oficiální datum vydání je naplánovaný na 23. června, na Google Play už běží před registrace. Díky tomu se nemusíte starat o instalaci, hra se stáhne sama. Navíc, před registrovaní uživatelé na Androidu dostanou jako dárek záhadné Stellar zrcadlo a uživatelé běžící na iOS obdrží avatar se zlatým Mickeyem. Zatím hra vypadá dost lákavě, otázkou jsou jako vždycky mikrotransakce, ale v podstatě cokoliv s pohádkovými postavičkami a nevinným humorem je podle mě dost zajímavé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *