Dlouhý seznam nových her – TÉMA – Far Cry 6, Battlefield 2021, Halo a Resident Evil!

Minulý rok se z různých důvodů odložilo vydání hned několika velkých her. Jiné jako je Far Cry 6, God of War: Ragnarok nebo Halo měly už od začátku stanoveno datum vydání na rok 2021. A protože se letos máme opravdu na co těšit, tady je seznam těch nejzajímavějších her.

Hitman 3

Přestože studio IO Interactive potvrdilo práci na nové Bond hře, nezapomínají na agenta 47. 20 ledna vyjde Hitman 3 na počítače a všechny konzole. Hra láká na uzavření trilogie a spojení lokací z předchozích dílů do jednoho velkého světa.

The Medium

The Medium je zajmavá hra především proto, že hra renderuje dvě herní světy v jednom čase. Hráč může během hraní kdykoliv přejít ze skutečného světa do toho duchovního. Pokud máte rádi horory, zapište si 28. ledna do kalendáře.

Returnal

PlayStation 5 exkluzivka Returnal je roguelike shooter z pohledu třetí osoby. Na procedurálně generovaném světě se hráči pokusí přežít jednotlivé cykly. Každý nový cyklus mění podmínky hry a předměty, které byli užitečné v minulém cyklu, jsou najednou k ničemu. Hra vychází 19.března.

Deathloop

Tvůrci Dishonored a Prey už mají přichystanou další hru, tentokrát na nás čeká příběh dvou zabijáků uvězněných na ostrově zaseknutém v 60. letech. Jeden vrah zabíjí proto, aby se ostrov dostal z časové smyčky, ten druhý aby v ní zůstal. Deathloop vychází 21. května a bude na nějakou dobu exkluzivně na PS5.

Far Cry 6

Další Far Cry nás vezme na ostrov Yara. Yara je pod totalitní nadvládou a jenom krůček od revoluce. A i když gameplayově asi všichni víme co čekat, nový příběh dělá z hry jednu z nejočekávanějších tohoto roku. Hra nemá přesně stanovené datum vydání, ale podle některých spekulací by to mohlo být už 25. května.

New World

Jedna ze tří her oznámená Amazonem, na které se ještě pracuje. Ty další dvě byly zrušené a tak New World zůstává poslední nadějí Amazonu na dobytí herního průmyslu. Zajímavé MMO by mělo být hotové už na jaře tohoto roku, ale jestli opravdu vyjde nemůže nikdo zaručit.

Battlefield 2021

Že DICE pracuje na novém Battlefieldu není žádné tajemství, o čem další díl bude ale už ano. DICE slibuje hráčům naprosto nový zážitek v úplně novém měřítku. Další informace by měla EA zveřejnit na jaře.

Halo Infinite

Pokračování Halo série se dočkáme už na podzim. Hra měla vyjít už listopadu při vydání nové generace Xboxu, ale vývojáři narazili na několik problémů a hra se odsunula na další rok. Halo Infinite přijde i s multiplayerem.

Horizon Forbidden West

Druhý díl Horizon vyjde na PlayStation 4 a 5 už v létě 2021. Hra sice vyjde i na starší konzoli, ale Sony uvedlo, že hra byla vyvinutá tak, aby využila všechny možnosti, které nabízí nová konzole. Příběh hry se posune na západ Spojených států do Utahu a San Francisca.

God of War: Ragnarok

Jestli jste zainvestovali do nového PlayStationu, mám pro vás další dobrou zprávu. Jedno z nejočekávanějších pokračování – God of War: Ragnarok – sice ještě nemá pevně stanovené datum vydání, ale mělo by to být už tento rok.

Resident Evil Village

Pokračování svého příběhu se dočká i Ethan a Mia. Ze sedmého dílu Resident Evil se vyklubal hodně dobrý horor a RE: Village na to naváže. Hra se dostane na počítače stejně jako nové konzole a jestli chcete odhalit další špinavé tajemství společnosti Umbrella, budete mít možnost.

S.T.A.L.K.E.R. 2

Dlouho to vypadalo, že už se pokračování S.T.A.L.K.E.R.a nedočkáme, ale opak je pravdou. Vývojáři uvedli, že sequel nabídne jeden z největších otevřených světů vůbec kdy vytvořených a vypadá to tak, že v den vydání se objeví na Xbox Game Passu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *