Dnes večer bude představen nový Battlefield V z druhé světové války – NOVINKY

Dnes je ten den, na který většina nás, příznivců válečných FPS stříleček, čekala. Dnes, konkrétně 23. května 2018 ve 22 hodin našeho času bude představen nový díl série Battlefield. Ponese jméno Battlefield V, to už je jisté, a velice ale velice dlouho se spekulovalo, jak budou chtít vývojáři překonat tolik úspěšný předchozí díl Battlefield 1. Ten nás svým neotřelým zasazením zavedl na bitevní pole první světové války. To vzbudilo vlnu zájmu a také rozporuplných reakcí. Již nějaký ten měsíc se však spekuluje o tom, kam nás zavede díl nový, Battlefield V. A odpověď nemůže být prozaičtější. Hra sice bude představena až večer, v nedávných dnech však unikl obrázek, který jasně odkazuje, jak nová hra bude vypadat.

Hra vypadá podle tohoto in-game zachyceného screenshotu naprosto parádně, ale hlavně se nám díky tomu dostává zajímavé informace. Na horním stavovém řádku v HUDu hráče lze vidět, kdo proti sobě stojí. Jde o Velkou Británii a Německo, možnost je tedy jen jedna jediná. Ano, skutečně, Battlefield V se bude odehrávat ve druhé světové válce. I když mezi fanoušky kolovaly všemožné zkazky o tom, kam se s novým Battlefieldem podíváme, padla řada právě na druhou světovou válku. Mluvilo se ale i o válce ve Vietnamu, válce v Koreji, španělské občanské válce či zcela modernější konflikt, ať už fiktivní či reálný.

Od nového Battlefieldu V, který bude představen dnes v pozdních večerních hodinách, očekáváme skvělou hratelnost, perfektní grafiku a vykreslení válečné atmosféry tak, jak to má být. Počítat se dá i s tím, že obsah, který bude v základní verzi chybět, obstarají placená či bezplatná DLC, které se u EA stala již takovým klasickým herním mechanismem, který sice nepřekypuje čistotou, ale pokud bude k mání seasson pass či zlevněná zlatá edice hry, tak potom není o čem pochybovat. Nažhavte se tedy na 22. hodinu a buďme připraveni, protože podle sloganu hry, všechno se má změnit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *